Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy i pytania
Autor Wiadomość
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 02-04-2012, 21:04   

W niczym...
7 kolejka identyczna jak 6??? Nawet się gospodarze nie zmienili... O co chodzi?
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 02-04-2012, 22:54   

_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-04-2012, 22:54   

W lidze gramy mecz i rewanż, więc teraz obstawiamy rewanże, a gospodarze się chyba zmienili- a nawet jeśli nie to mały szczegół.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 03-04-2012, 00:54   

Wiem , że gramy rewanże...a gospodarze się nie zmienili chyba , że ja jak zwykle u siebie mam opóźnienie w zmianach. Tak samo jak z tabelą był błąd napisałem o nim patrząc chwile wcześniej i nie był poprawiony. A później czytam , że poprawiony więc w czym problem. Jak patrzyłem nie był poprawiony. Nie jestem debilem.
A co do mojego pytania wyżej weszłem w 7 kolejke i patrze , że identyczne mecze jak w 6 więc się zdziwiłem.
Zresztą mało ważne...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-04-2012, 09:05   

Teraz wiecie, czemu chcę trochę pozmieniać w zarządzie - wziąć kogoś jako drugiego admina, żeby mi pomógł z niektórymi sprawami forum?

Poprawiłem, wstawiłem dobry terminarz dla tej kolejki. Jeżeli ktoś obstawił mecz, który wcześniej obstawił jego przeciwnik w 7. kolejce - tym razem odpuszczam, bo to wynika z mojej pomyłki.
Ta "ulga" nie dotyczy tych, którzy obstawią po wysłaniu tego posta.

OK, sprawdziłem, nic ze sobą nie koliduje... Bardzo dobrze, że z pomyłki nie wynika większy chaos.


PS: Dobrze, że szybko reagujecie jak widzicie że coś się nie zgadza, bo inaczej może się robić bajzel.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 03-04-2012, 16:16   

Ja to rozumiem Maciek...Po prostu tylko informuje o błędzie. Wiem , że jest mały i się przecież nie wykłócam , ale jeżeli się gra rewanże to gospodarz się zmienia a tutaj się nie zmienił i dlatego wszedłem w ten temat , aby o tym napisać. Bo nie wiedziałem , że to jest tylko mały błąd w gospodarzach czy większy błąd w postaci dania takiej samej kolejki. Już poprawione więc OK.
Czasami odbieram odpowiedzi w taki sposób jakbym komuś zrobił krzywdę, że zauważyłem jakiś błąd i o nim wspomniałem...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-04-2012, 16:44   

Kawał chama ze mnie :mrgreen:
Znacznie gorzej by było, jakby te błędy nie wypłynęły.

6 osób wytypowało w ciągu 1 dnia od opublikowania tej kolejki, bardzo dobrze! Szkoda, że aż 3 osoby z zapisanych 10 tak szybko zrezygnowały z typowania. W terminarzu będą zmiany:
Tę rundę - czyli do 9. kolejki - dogramy tak, jak jest. Później z rozkładu wyrzucę nieaktywnych i pouzupełniam puste terminy, tzn. jeżeli w 10. kolejce 3 osoby mają wolne, to przedterminowo rozegrają swój mecz z którejś z następnych kolejek. Dla przykładu:
10. kolejka - wolne terminy mają Gracjan, Piotrek i Snajperxxx. W takim razie nie czekamy i nie dopisujemy im kolejnych 3 punktów za darmo, tylko sprawdzam terminarz. W 17. kolejce jest mecz Gracjan-Piotrek, więc zostanie rozegrany wtedy, kiedy reszta będzie grała 10. kolejkę.
W 11. kolejce - Bubul, Losktos i Piotrek. Ponownie sprawdzam terminarz - w 16. kolejce ma się odbyć mecz Losktos-Piotrek, ale z powodu wolnego terminu przesuwamy go wcześniej.

I jeszcze wytłumaczę jedną rzecz z tym związaną - terminarz będę przeglądał "od końca", czyli jak 3 osoby mają wolny termin, to zagra ta para, która swój mecz ma zagrać później. Dlaczego? Bo wszystkie ligi kończą się wcześniej, więc pod koniec ligi mogłoby być za mało ciekawych meczów, żeby rozegrać mecze Ligi Typerów, które rzeczywiście pokazywałyby wiedzę i umiejętności bukmacherskie użytkowników.

Jeżeli ktoś z trójki Jcob, 19tomek98 i Sycyljczyk zdecyduje się wrócić do LT, to oczywiście zapraszamy, ale widzę, że nie zanosi się na to, dlatego piszę to, czego się spodziewam po następnych kolejkach ligi.
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 10-04-2012, 16:34   

Ładne wyniki w ostatniej kolejce, 3 osoby trafiły 5/6 typów :)
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-04-2012, 16:24   

Trwają mecze półfinału Pucharu MyCorinthian.
Zacięty pojedynek Bubul-Gracjan na razie na remis. W tej chwili w dwumeczu jest 4:4. Z pewnością wszystko rozstrzygnie się dopiero po zakończeniu ostatniego typowanego meczu!
Z kolei w drugim dwumeczu już można wyłonić zwycięzcę. Pierwszym finalistą jest Snajperxxx. W pierwszym meczu zwyciężył 3:2. W drugim spotkaniu prowadzi 2:0, ale ma jeszcze tylko jedną szansę na gola - Losktos aż 3. Losktos musiałby jednak trafić wszystkie 3 mecze, żeby awansować - to teoria. Trafienie 3 meczów nie da mu jednak awansu, bo Snajperxxx identycznie obstawił mecz Juventus -Lazio, więc jeżeli Losktos trafi - to Snajperxxx też, a 3 trafienie gwarantuje mu, że nie przegra tego dwumeczu.
Gratulacje! Czekamy na wynik drugiego dwumeczu.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-04-2012, 15:45   

Snajperxxx - Bubul
Tak będzie wyglądał finał Pucharu MyCorinthian.
Przypomnę, że finał to 1 mecz, a nie mecz i rewanż! Już wkrótce podam mecze, które obydwaj zawodnicy będą mieli do wytypowania.
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 14-04-2012, 15:38   

dla zwycięzcy tego sezonu Ligi Typerów będzie jakaś nagroda czy nie ??

tak z ciekawości się pytam ;]
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-04-2012, 10:02   

Będą nagrody za Puchar i za Ligę Typerów. Jeden warunek - do końca sezonu w lidze ma typować ponad połowa osób, czyli jeżeli normalnie ukończy ją 6 lub 7 graczy, to przyznam nagrodę, jeżeli jednak przed czasem odpadnie przez walkowery więcej osób - zwycięstwo będzie tylko dla zabawy i dla honoru.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-04-2012, 19:27   

Zmieniłem terminarz Ligi Typerów.
Prawdopodobnie mecz 17. kolejki pomiędzy Bubulem i Snajperem odbędzie się nie w weekend po zakończeniu poprzednich kolejek, tylko włożymy go w jakiś termin w środku tygodnia, żeby nie opóźniać całych rozgrywek.
Wtedy ostatnia kolejka - w której odbędą się 3 mecze, a nie tylko 1 - będzie bardziej emocjonująca, cały finisz ligi będzie bardziej emocjonujący niż wyczekiwanie na ten jeden ostatni mecz.
Poza tym swoje robi też terminarz europejskich rozgrywek - przed Euro niemal wszystkie ligi kończą się szybciej, więc z pewnością dostaniecie ciekawsze mecze niż 2. liga Kazachstanu.
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 24-04-2012, 08:56   

Ciekawe emocje będą, jeżeli finał pucharu rozstrzygnie się w rzutach karnych :)
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-04-2012, 16:30   

Dokończyliśmy zaległe mecze Ligi Typerów, które rozciągnęły się w czasie ze względu na pozmieniane terminy meczów Serie A.
Snajperxxx 0-2 Bubul
Piotrek 2-3 Gracjan

Zmieniałem tylko te wyniki, w których minimum 1 z graczy miał 2 lub więcej przełożonych meczów - jak ktoś wytypował 1 przełożony mecz, to zaliczałem mecz rezerwowy.
Liderem pozostaje Snajperxxx, ale tabela mocno się spłaszczyła - od pierwszego do ostatniego miejsca zostały tylko 4 pkt różnicy.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 30-04-2012, 21:00   

Cy typ dwudrogowy mogę dać w następnej kolejce we wszystkich meczach, czy tylko w jednym. Bo nie jestem do końca pewien, a warto dobrze wykorzystać ten przywilej.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-04-2012, 21:42   

Ty pauzujesz w 11. kolejce, dlatego ten przywilej przysługuje ci w 12. kolejce.
Nie można przenosić "dwudrogowców" na później i kumulować ich na koniec :)
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 30-04-2012, 22:21   

Wiem, dzięki za odpowiedź, ale czy w 12 kolejce, na 5 meczów mogę dwudrogowy typ obstawić we wszystkich meczach, czy tylko w jednym ? A w finale Pucharu objąłem prowadzenie 1:0 :D
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-04-2012, 22:22   

Tylko w jednym meczu, pozostałe typujesz standardowo. Inaczej byłoby za łatwo :)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-05-2012, 22:18   

Trwa finał Pucharu MyCorinthian.
Wynik w tej chwili brzmi 2:2, jednak bliżej zdobycia trofeum jest Snajperxxx. Obaj obstawili zwycięstwo w meczu Śląska, który odbędzie się jutro, więc to spotkanie nie będzie miało większego znaczenia. O wszystkim może więc zadecydować mecz Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin. Snajperxxx postawił na Polonię. Jeżeli drużyna z Warszawy zwycięży - Bubul będzie musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Jeżeli padnie inny wynik, zadecydują mecze rezerwowe.
A więc wszystko w nogach piłkarzy Polonii i Zagłębia!
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 22-05-2012, 19:34   

Mam pytanie co do zasad. Myślałem , że liczy się wynik z regulaminowego czasu gry a nie po dogrywce lub karnych bo widzę w lidze typerów Bayern -Chelsea 2 zaliczony poprawnie...
A druga sprawa gdzie jest jakaś aktualna tabela??
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: