Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Maciex1995
14-01-2012, 13:04
Wybory forumowych Oscarów 2011
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 01-12-2011, 17:30   Wybory forumowych Oscarów 2011

Zaczynamy głosowanie! Przyznajemy forumowe Oscary za rok, który powoli się kończy. Wybieramy użytkowników, którzy w ostatnim roku dali się poznać jako najwięksi eksperci w kolekcjonerskich i piłkarskich dziedzinach, ich kolekcje wydają się najładniejsze, najlepiej robi się z nimi interesy, kupują najwięcej figurek. Głosujemy w następujących kategoriach:

1. Użytkownik o najładniejszej kolekcji:
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian:
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej:
4. Najlepiej przedstawiona kolekcja:
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian:
6. Użytkownik - największy kibic:
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach:
8. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły:
9. Najbardziej pomocny użytkownik:
10. Najlepszy forumowy kolega:
11. Najszybciej rozwijająca się kolekcja:

Parę zasad:
Nie wpisujemy nigdzie "Wszyscy" albo "Nikt". Głos ma być konkretny!
Wpisujemy maksymalnie 2 nicki na kategorię; jeżeli wpiszcie więcej, do wyników wpisuję tylko 2 osoby wypisane na początku.
Osoba, która wygra w największej ilości kategorii, otrzyma figurkę-niespodziankę. Tym razem "tylko" jedną, bo w ostatnim czasie macie dużo konkursów, okazji do zdobycia czegoś do kolekcji bez wykładania pieniędzy itd. Jeżeli zwycięzcą okażę się ja - nagrody nie ma. Dawanie jej samemu sobie ma sens tylko dla ludzi o zbyt rozbudowanym ego.
Jeżeli ktoś wygrał swoją kategorię jednogłośnie, zgarniając wszystkie głosy - otrzymuje 2 punkty zamiast jednego.
Głosujemy do końca roku. Minuta spóźnienia=głos nieważny.

Pytania? Proszę do tematu: http://mycorinthian.jun.pl/viewtopic.php?t=594 . Nie zaśmiecamy tematu z głosowaniem. Dziękuję.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 14-01-2012, 13:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
  Wysłany: 01-12-2011, 17:56   

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 14-01-2012, 13:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-12-2011, 17:56   

Nie obrażajcie się, że za dużo głosów na siebie. Czasem nie da się inaczej :)


1. Użytkownik o najładniejszej kolekcji: Maciex1995
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian: Maciex1995
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej: Bubul
4. Najlepiej przedstawiona kolekcja: HugoL3
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian: Maciex1995
6. Użytkownik - największy kibic: Bubul
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach: Gracjan
8. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły: Bubul
9. Najbardziej pomocny użytkownik: HugoL3
10. Najlepszy forumowy kolega: Gracjan
11. Najszybciej rozwijająca się kolekcja: Maciex1995

A teraz słówko objaśnienia.
1. Myślałem nad 3 nickami: HugoL3, Gracjan i właśnie ja. HugoL w tym roku nie zmienił wiele w porównaniu z poprzednim, Gracjan dalej nie może się zebrać, by porządnie pokazać kolekcję. A ja w tym roku dodałem gigantyczną ilość figurek i w mojej opinii posunąłem się do przodu w tej kategorii. Sami oceńcie, czy mam rację.
2. Tutaj nie ma co tłumaczyć, bo takie samo uzasadnienie pisałem w poprzednich latach.
3. A kto wygrał pierwszego typera i prowadzi w drugim?
4. Miał być Mazi, ale okazało się, że nie ma już zdjęć jego kolekcji :) W takim razie nie ma wśród stosunkowo aktywnych forumowiczów czegoś wyjątkowego(ja już planuję pięknie wyeksponowaną kolekcję, ale na to potrzeba czasu) i głos idzie na HugoL3, bo podoba mi się to postawienie platyn zaraz nad trybuną, genialne w swej prostocie. No i rekompensuję trochę kategorię pierwszą.
5. Trochę zbyt podobne do drugiego. Za rok to chyba usunę. Znów ta sama argumentacja.
6. Bubul i ja zajmujemy się poważniejszym kibicowaniem swoim drużynom. Ja odpadam, bo na Górniku ostatnio trwał bojkot meczów, zostaje Adrian, który regularnie odwiedza stadion prze Reymonta.
7. Szybko przypominam sobie, z kim najczęściej dobijałem targu i jest.
8. Trudna kategoria i miałem spory problem. Bubul wymyślił forumowego typera(w pierwotnej formie, potem postanowiłem to przerobić), chociaż troszkę zainteresował się pracami nad stylem i bo dobrym pomysłem było przejęcie się samym forum i odciążenie mnie.
9. Rozmawiamy rzadziej niż kiedyś, ale za każdym razem jak mam jakąś prośbę, to mogę liczyć na jego pomoc, nigdy nie olewa sprawy.
10. Jak zwykle to samo kryterium - rozmowy na GG. Najczęściej gadamy na jakieś konkretne tematy.
11. Spójrzcie na temat "Figurka, którą dzisiaj dostałem". Nie sposób wpisać kogoś innego, sorry :P
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-12-2011, 18:51   

1. Użytkownik o najładniejszej kolekcji: HugoL3
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian: Maciex1995
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej:19Tomek98 ( na zachete :D )
4. Najlepiej przedstawiona kolekcja: HugoL3
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian: Maciex1995
6. Użytkownik - największy kibic: Gracjan (oglądam bardzo dużo meczy dziennie i na duzo meczy chodze)
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach: Maciex1995 (tylko z nim z forum jak na razie robie interesy)
8. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły: HugoL3
9. Najbardziej pomocny użytkownik: Maciex1995
10. Najlepszy forumowy kolega: Maciex1995
11. Najszybciej rozwijająca się kolekcja: Bubul (na zachęte bo jest poczatkujący :D )
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 01-12-2011, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-12-2011, 22:37   

1. Użytkownik o najładniejszej kolekcji: Maciex1995
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian: Maciex1995
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej: Bubul
4. Najlepiej przedstawiona kolekcja: Maciex1995
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian: Maciex1995
6. Użytkownik - największy kibic: Bubul
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach: Maciex1995
8. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły: Bubul
9. Najbardziej pomocny użytkownik: Maciex1995
10. Najlepszy forumowy kolega: Maciex1995
11. Najszybciej rozwijająca się kolekcja: Bubul

Według mnie Maciek dystansuje nas wszystkich w każdej z 11 kategorii. O Corinthian wie wszystko, w forum wkłada mega wkład, ciągle kupuje figurki i jest największym kolekcjonerem na forum. Interesy robi się z nim idealnie, oferuje często ceny, dające mu małą korzyść, sam funduje nagrody w konkursach. Pomysły co do forum tez ma najlepsze. Mogłem zagłosować na niego we wszystkich kategoriach, ale tak mnie dowartościowało to, że głosowaliście na mnie w poprzednich postach, że postanowiłem jednak zagłosować na siebie 8) Co do wiedzy o sporcie- to ja nie wiedziałem, że terminarzu w Ekstraklasie się nie losuje, a Maciek mi to uświadomił- ma chyba większą wiedzę. Co do kibicowania- podobno nie opuścił żadnego meczu przez 3 lata, dla mnie to nie lada wyczyn, sam nawet nie kupowałem jakoś karnetów ( na wiosnę w tym sezonie to będzie pierwszy raz) tylko osobno bilety. W sprawie Kamila i Przemka, są oni przeszłością- starą gwardią, mają nowe życie, są pełnoletni. Gdy przychodziłem na forum- oni odchodzili. Nie zdążyłem ich dokładnie poznać. Gracjan- super kolekcja, na prawdę, ale jednak Maciek ma lepszą.DO tego duża wiedza piłkarska, w I sezonie typera prowadził do przedostatniej kolejki, potem miał wielki kryzys na dwie ostatnie i cudem go wyprzedziłem. Tomek98 jest z nas najmłodszy i trzeba to uszanować, ma czas chłopak na dojrzewanie. Może za kilka lat, jak to forum przetrwa- on będzie wygrywał forumowe oscary ? Ja zagłosowałem na siebie 4 razy, chociaż na to nie zasługuję, ale tak jakoś sie faworyzuję w tej grze. Nie mogę doczekać się wyników.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 02-12-2011, 00:06   

1. Użytkownik o najładniejszej kolekcji: Gracjan
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian:Maciex1995
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej: 19tomek98
4. Najlepiej przedstawiona kolekcja: HugoL3
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian: maciex1995
6. Użytkownik - największy kibic: 19tomek98
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach: Maciex1995
8. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły: maciex1995
9. Najbardziej pomocny użytkownik: Maciex1995
10. Najlepszy forumowy kolega:Gracjan
11. Najszybciej rozwijająca się kolekcja:19tomek98
Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 06-12-2011, 17:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
19tomek98 
Platyna

Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 02-12-2011, 21:04   

O ostatni punkt to mi chodziło o ogólnie kolekcje karty,autografy,figurki o wszystko nie tylko o figurki!!!
 
 
 
HugoL3 
Platyna

Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-12-2011, 11:58   

Skoro można głosować na siebie, to również ten fakt wykorzystam.

1. Użytkownik o najładniejszej kolekcji: Gracjan
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian: Maciex1995
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej: HugoL3
4. Najlepiej przedstawiona kolekcja: Mazi
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian: Maciex1995
6. Użytkownik - największy kibic: Gracjan
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach: Maciex1995
8. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły: Maciex1995
9. Najbardziej pomocny użytkownik: Maciex1995
10. Najlepszy forumowy kolega: Maciex1995, juz kilka lat się znamy
11. Najszybciej rozwijająca się kolekcja: 19tomek98
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 04-12-2011, 18:03   

1. Użytkownik o najładniejszej kolekcji:
Maciek. Moim skromnym zdaniem właśnie jego kolekcja w przeciągu roku zrobiła największe postępy;

2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian:
Maciek. Chyba śmiało mogę powiedzieć, że to właśnie On jako jedyny pragnie, aby coś jeszcze z tymi figurkami się udało

3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej:
HugoL. Dane jest mi już kilka ładnych lat czytać jego wypowiedzi, dlatego stwierdzam, że w tej kategorii powinien wygrać kibic Juventusu z naszego forum;

4. Najlepiej przedstawiona kolekcja:
Również Kamil. "Tylko jeden klub", Bubul pewnie wie, z czego jest ta przyśpiewka. Przypisuję ją kolekcji HugoL'a.

5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian:
Maciek. Dlaczego - patrz punkt 2.

6. Użytkownik - największy kibic:
Gracjan, wytłumaczenie znajdziecie w jego postach ;)

7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach:
Kilka tam było, dlatego stawiam na Maćka;

8. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły:
Maciek. Z czego połowa jest konsultowana... Aj ciii :mrgreen:

9. Najbardziej pomocny użytkownik:
Kamil. Dawno bo dawno, ale jak go o coś poprosiłem, to nie odmówił pomocy.

10. Najlepszy forumowy kolega:
Mam nadzieję, że pozostali się nie obrażą, jeżeli postawię na Maćka.

11. Najszybciej rozwijająca się kolekcja:
Gracjan ;) .
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 04-12-2011, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
losktos 
Biała podstawka


Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 08-12-2011, 20:35   

Mam nadzieję, że głos tych mniej piszących też się liczy

1. Użytkownik o najładniejszej kolekcji: Maciex1995 - fajnie to wygląda na fotkach
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian: Maciex1995, tu jesteśmy zgodni
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej: Gracjan - widać, że dużo pisze o piłce
4. Najlepiej przedstawiona kolekcja: Mazi, jego kolekcja robi wrażenie na nowych
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian: Maciex1995
6. Użytkownik - największy kibic: Maciex1995 i Bubul, bo widzę, że tu niewielu chodzi na mecze
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach: mogę to opuścić? Jeszcze nie robiłem interesów z żadnym z forumowiczów
8. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły: nie mam pojęcia, niech będzie Bubul, bo w którymś temacie w dziale "forum" napisał parę mądrych zdań.
9. Najbardziej pomocny użytkownik: nie gadałem z wieloma, ale jak zadałem na forum pytanie o jakieś figurki, to tylko jeden odpisał, więc: Maciex1995
10. Najlepszy forumowy kolega: Maciex1995, z innymi dotąd nie gadałem
11. Najszybciej rozwijająca się kolekcja: Maciex1995, bo tylko on pokazuje, że dalej powiększa swoją kolekcję.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-12-2011, 16:33   

Ruszcie się, zostało wam kilka dni! 1. stycznia kończymy głosowanie.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-01-2012, 10:30   

Ogłaszam wyniki Oscarów.

1. Użytkownik o najładniejszej kolekcji
Najważniejsza kategoria? Dla kolekcjonerów chyba tak... Statuetkę w tej kategorii otrzymuje... Maciex1995. 4 z 7 głosów, za mną Gracjan oraz HugoL. Dziękuję.
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian Tutaj, niestety, konkurencja słaba. Statuetka dla... Maciex1995. Jednogłośnie - 7 na 7 typów.
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej Bardzo wyrównana walka w ciekawej kategorii. Statuetką podzielą się 3 użytkownicy! Są to... HugoL3, Bubul oraz 19tomek98!
4. Najlepiej przedstawiona kolekcja. Ważna kategoria. Niespodzianka. Wygrał... HugoL3. Najlepiej wyeksponowania kolekcja wg użytkowników, choć Kamil stawia na treść(same figurki), nie na formę(oryginalne trybuny i inne bajery).
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian. Prawie nie ma konkurencji, choć kategoria jest ważna. 6 na 7 głosów na... Maciex1995. Ostatni 1 głos zebrał HugoL3
6. Użytkownik - największy kibic. Ciekawa kategoria i remis. Po 3 głosy na... Gracjan i Bubul. Gratulacje!
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach. Statuetka w istotnej kategorii dla... Maciex1995. Dziękuję za zaufanie.
8. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły. Odmienna kategoria, chociaż ta cecha bardzo się przydaje. Statuetka rozdzielona na 2 użytkowników... Bubul i Maciex1995.
9. Najbardziej pomocny użytkownik. W sam raz dla dobrego użytkownika forum, bo na tym buduje się opinię na forum. Statuetka dla... Maciex1995. Drugie miejsce - HugoL3
10. Najlepszy forumowy kolega. Kolejna kategoria, która opiera się na aktywności na forum i rozmowach z kolekcjonerami. Nagroda dla... Maciex1995.
11. Najszybciej rozwijająca się kolekcja. Interesująca kategoria i wyrównana walka. Oscar przyznany dla 3 osób... Bubul, Maciex1995, 19tomek98.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 10-01-2012, 14:38   

Gratuluję zwycięzcą i życzę nam wszystkim,aby za rok brało udział nas jeszcze więcej i forum stale się rozrastało.Pozdro
_________________

 
 
HugoL3 
Platyna

Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-01-2012, 15:51   

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję za głosy.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-01-2012, 18:08   

Ja również gratuluję zwycięzcom, Maciek niby nas zmiażdżył, ale my się nie poddaliśmy. ( maciek nie wygrał tylko 3 konkurencji). Ja dziękuję za głosy, bo cztery statuetki w 1 roku na forum to ogromne wyróżnienie ;) Największą niespodzianką są dla mnie aż dwie statuetki dla 19tomka98, który za rok już chyba ich nie obroni i odda w ręce kogoś innego.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-01-2012, 13:04   

Na koniec tabela i zamykam temat.
Maciex1995 - 8 Oscarów, w tym 1 jednogłośnie
Bubul - 4 Oscary
HugoL3 - 2 Oscary
19tomek98 - 2 Oscary
Gracjan - 1 Oscar

Gratulacje dla zwycięzców. Mam nadzieję, że przez najbliższe 12 miesięcy pokażecie, że oddane na was głosy to nie były pomyłki!
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: