Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs Rocznicowy 3 - Informacje
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 11-12-2011, 18:43   Konkurs Rocznicowy 3 - Informacje

Zbliża się trzecia rocznica założenia forum. www.MyCorinthian.jun.pl zostało założone 24. stycznia 2009 roku. Z tego powodu organizujemy konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody - oczywiście figurki. Dokładniejsze informacje nt. nagród zostaną podane wkrótce. Obecnie mogę powiedzieć z 85% pewnością: nagrodami będą figurki z serii z różnych krajów, a dokładniej - z Anglii, Włoch, Polski, Niemiec i Japonii; po jednej z serii wydanej w każdym z tych krajów.
Jak zostanie wyłoniony zwycięzca? To nowość. Zamiast tradycyjnego gromadzenia punktów, tym razem odbędzie się losowanie. W waszym interesie leży jednak maksymalne poprawienie swoich szans. Każdy bowiem dostaje tyle losów, ile wcześniej sobie wypracował. Za co można więc dostać jedną "szansę" na zwycięstwo?
- każde 50 postów napisanych na forum do momentu ogłoszenia konkursu = 1 los
- każde 20 tematów napisanych na forum do momentu ogłoszenia konkursu = 1 los
- każde 30 postów napisane na forum po ogłoszeniu konkursu = 1 los
- każde 5 tematów napisane na forum po ogłoszeniu konkursu = 1 los
- każda 1 figurka kupiona na aukcjach administratora w 2011 roku = 1 los
- każdy 1 post odznaczony przez administratora za wyróżniającą się wartość = 1 los
- każde 1 zwycięstwo w konkursie Figurka Miesiąca w 2011 roku = 1 los
- przynależność do dowolnej forumowej grupy = 1 los
- każde 1 ostrzeżenie na forum = - 4 losy
- założenie tematu o swojej kolekcji w dziale "Spisy, Albumy" = 1 los(również dla tych, którzy zrobili to wcześniej)

Dodatkowo, codziennie lub co kilka dni będę przedstawiał w ogłoszeniu "zadanie" na dany dzień. Za jego wykonanie otrzymacie 1 dodatkowy los. Jak to będzie wyglądało? Na przykład w Ogłoszeniu pojawia się "1 los w forumowej loterii dla osoby, która napisze dzisiaj najwięcej postów". Następnego dnia liczę, kto napisał wczoraj najwięcej i ta osoba dostaje 1 los w loterii, co powiększa jej szanse na wygranie nagrody. Możecie też zdobywać punkty za wyjątkowo ciekawe posty, za opisanie jakiejś ciekawostki związanej z figurkami, o której wcześniej nie wiedzieliśmy itd.
Udział biorą tylko zapisane osoby. Gdzie można się zapisać? Wpisując się w tym temacie lub na informując mnie o tym na GG. Zapisać może się każdy - od zwykłego użytkownika do moderatora.
Punkty za posty liczę według licznika pod avatarem, więc wszystko za "Gry forumowe" się nie liczy.


Jutro podliczę wszystkie punkty za dotychczas napisane posty, tematy i inne wyróżnienia. Od momentu zliczenia postów będziecie już zarabiali na konto "po ogłoszeniu konkursu". Losowanie nagród odbędzie się dnia 24. stycznia 2012.

Pytania można zadawać w tym temacie.

Zapisani uczestnicy:
Bubul
Gracjan
Sycyljczyk
Mateusz200
Piotrek
Snajperxxx
Kolekcjoner
Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 28-02-2012, 19:27, w całości zmieniany 36 razy  
 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
  Wysłany: 12-12-2011, 11:15   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 28-02-2012, 19:27, w całości zmieniany 36 razy  
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-12-2011, 11:15   

Zgłaszam swój udział w loterii.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-12-2011, 21:23   

Zapisani:
Bubul - zapisany przez forum
Sycyljczyk - zapisany przez forum
Gracjan - zapisany przez GG

Jeżeli będzie mniej niż 4 uczestników, to konkurs odwołujemy, inaczej to nie ma sensu, ale wierzę, że nie będzie problemu z uzbieraniem tych 4 lub więcej osób.

Lista zapisanych w tym poście będzie na bieżąca aktualizowana.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 13-12-2011, 16:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 12-12-2011, 23:47   

też chętnie wezmę udizał ;)
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-12-2011, 15:40   

Cytat:
Jeżeli będzie mniej niż 4 uczestników, to konkurs odwołujemy, inaczej to nie ma sensu, ale wierzę, że nie będzie problemu z uzbieraniem tych 4 lub więcej osób.



Pamiętajcie o tym ;) Jak na razie zgłosiło się trzech użytkowników i w tej sytuacji odwołujemy loterię ;) A myślę, że takie figurki wiele mogą znaczyć np. dla lostkosa :)
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 14-12-2011, 16:49   

Mogłyby wiele znaczyć, ale nie chcę zaczynać kolekcjonowania od "naciągania" was na figurki. Jak sam wezmę się za kupowanie figurek(a już mam coś na oku), to wtedy zacznę też szukać takich okazji do powiększenia kolekcji.
 
 
Mateusz200 
Platyna


Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 18-12-2011, 09:18   

Również chciałbym wziąć udział w zabawie.
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 18-12-2011, 13:32   

ok, ja też wezmę udział. :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-12-2011, 10:18   

Potwierdzam, jakie będą nagrody w konkursie:
1 figurka z serii MicroStars wydanej w Anglii
1 figurka z serii MicroStars wydanej w Niemczech
1 figurka z serii MicroStars wydanej w Japonii
1 figurka z serii MicroStars wydanej we Włoszech
1 figurka z serii MicroStars wydanej w Polsce
1 figurka ProStars

Każda nagroda będzie losowana osobno, tzn. jest szansa, że ktoś zdobędzie 2 figurki, ktoś inny jedną, jeszcze inny też jedną, a komuś się poszczęści i zdobędzie trzy.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-12-2011, 20:36   

Jak będzie zorganizowane losowanie ? Czy jest szansa, aby było ono jawne- np. filmik przedstawiający, jak losujesz karteczki z nazwami użytkownika lub coś w tym stylu ? Nie, żebym ci nie wierzył w prawdziwość losowania, po prostu na takim filmiku byłyby większe emocje niż przy czytanym poście ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-12-2011, 21:33   

Jeżeli obsługa kamery mnie nie przerośnie, to będzie nagranie z losowania - takie były plany już w momencie, kiedy była szansa na współpracę ze stroną(firmą), która miała pomóc w organizacji konkursu.
Jeszcze nie mam wymyślonego scenariusza, ale pewnie będę losował od najmniej atrakcyjnej do najlepszej figurki, żeby zainteresowanie rosło wraz z czasem oglądania aż do końcowego momentu :)

Nadal zachęcam do włączania się do walki o dodatkowe losy za zadania dnia!
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-12-2011, 15:49   

Jeżeli w sumie uzbiera się 100 losów na forumową loterię, to powiększę pulę nagród o kolejne 3 figurki. Może warto pomęczyć się trochę, żeby zyskać szansę na znaczne powiększenie swojej kolekcji?

Róbcie "Zadania dnia" i konsekwentnie zbierajcie punkty za napisane posty i założone tematy, to będzie szansa, że uda wam się powiększyć pulę nagród.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 07-01-2012, 19:10   

No to ja chcę wziąć udział jeżeli można i zapisać się.
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-01-2012, 13:30   

Na razie jest 61 losów + to, co dostaniecie na końcu za posty i tematy napisane na forum. Przypominam więc o wykonywaniu "zadań dnia", które dają wam kolejne losy. Jeżeli uzbieracie 100, to pula nagród się powiększy.

Zapisanych jest już 7 osób. Nie spodziewałem się takiego zainteresowania :)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-01-2012, 15:38   

Wydaje się to niemożliwe, ale na jak razie tylko 3 osoby otrzymają dodatkowy los/losy za napisane posty w czasie konkursu! Bubul napisał 64 posty, co dałoby 2 losy; Gracjan uciułał 37, co daje 1 los; tyle samo napisał Snajperxxx, co również daje 1 los... Zostało wam tylko kilka dni, więc do roboty! Nadal możecie zwiększyć swoje szanse samym pisaniem postów!

Na razie, razem z losami, które dodam na koniec za napisane posty i tematy, uzbieraliście 69 losów. Brakuje 31 do setki, a za 100 losów obiecałem powiększyć pulę nagród. Ostatni dzwonek, żeby coś z tym zrobić i postarać się, żeby zdobyć szansę na wylosowanie większej ilości figurek!
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 22-01-2012, 20:10   

Małe pytanko...Być może gdzieś było już to pisane...
We wtorek losowanie, a o której godzinie??
Czy posty napisane we wtorek się liczą??
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-01-2012, 20:25   

Mamy 72 losy. Jeszcze tylko 28. Piszcie ile tylko dacie rady, wykonujcie wszystkie zadania, może uda się jakoś doczołgać do tej setki i powiększyć pulę nagród o kolejne figurki. Musimy przede wszystkim nabić 15.000 postów, aby dostać dużo gratisowych losów. Ja jutro mam mało czasu na pisanie, ale liczę na was. Piszcie ;) Losowanie odbędzie się we wtorek około godziny 20:00 i będzie relacja live w chacie. Ale tutaj szczegółowe informacje poda wam admin.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 22-01-2012, 20:38   

O to fajnie będą emocje hehe...Już się doczekać nie mogę. Czy mi coś szczęście przyniesie czy jak zwykle będe miał pecha...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-01-2012, 20:43   

W szybkim tempie uzbierałeś 10 losów, co jest już niezłym wyczynem- myślę, że może uda ci się zdobyć coś ciekawego. Ja mam 24 losy, więc to świetny wynik dla mnie. Nie można jednak być pewnym wygranej, bo to loteria. Pamiętajcie, że jutro każdy musi napisać 5 postów ;)
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 22-01-2012, 21:18   

No nie narzekam na ilość losów bo mi się uskładało pomału i jakąś szansę będa miał. Loteria to loteria każdy ma szansę więc i ja hehe.
To trzeba działać i skrobać pościki...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: