Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
11-01-2012, 20:15
Moja skromna-początkująca kolekcja AC MILAN
Autor Wiadomość
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 10-01-2012, 18:44   Moja skromna-początkująca kolekcja AC MILAN

Na samym początku przepraszam za jakość zdjęć,ale niestety robiłem je z telefonu bo aparatu nie posiadam,ale mam w planie kupić bo mi jest potrzebny...
A telefon dobrego aparatu nie ma...
Ale mniej więcej widać...

Moja skromna jak na razie kolekcja zawodników AC Milan...Zaczynam dopiero zbierać...11 MicroStars i 2 prostars







PS: Kupię aparat zdjęcia będą wyraźne i wogóle bo narazie lipa...
_________________
FORZA Milan !!!
Ostatnio zmieniony przez snajperxxx 10-01-2012, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Wysłany: 10-01-2012, 19:26   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 10-01-2012, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 10-01-2012, 19:26   

Baggio i Boban prostars ? Jestem pełen podziwu świetne figurki.Widzę , że jak Hugol zbierasz figurki swojej ulubionej drużyny co wróży Ci na przyszłość wspaniałą kolekcje.Brawo za te dwa ProStars i powodzenia w dalszej przygodzie z figurkami ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 10-01-2012, 19:28, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 10-01-2012, 20:27   

Tak Tak Boban i Baggio to ProStars...Jak na razie mam zamiar zbierać Milanistów a z czasem i innych graczy począwszy od Serie A...
Bo przeglądałem stronki z figurkami i jest bardzo dużo figurek,które bym chciał mieć...(Samych zawodników Milanu jest pełno)...
Z czasem coś się uskłada...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-01-2012, 22:31   

Chętnie wezmę tego Baggio za coś ode mnie :) Ciekawe figurki legend, marzę o takim boksie z całą serią legend MicroStars .

Widać kilka ciekawych figurek, rozwijaj to i będziemy szczerze podziwiali.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-01-2012, 17:13   

Świetna kolekcja, ale jak wiem nie masz samych zawodników AC Milan. Wrzuć jeszcze innych graczy ;) Chętnie pooglądamy. Mieć w kolekcji Baggio to zawsze duże wyzwanie. Do tego duża kolekcja goldów MicroStars . Mam nadzieję, że rodzi się nowy, potężny kolekcjoner w Polsce ;)
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 11-01-2012, 19:06   

Można wiedzieć gdzie zdobyłeś Bobana i Baggio ? To są na prawdę rarytasy i nie kosztują kilka złotych tylko serio są sporo warte.Na ebay.com trzeba zapłacić za każdą z nich nie małe pieniądze.I zastanawiam się jak je zdobyłeś i za ile ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 11-01-2012, 19:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-01-2012, 20:14   

Przenoszę temat do działu na przedstawianie kolekcji.

Próbowałem zamienić się z nim za tego Baggio, ale jak na razie nie daję rady :D
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 11-01-2012, 22:22   

Gracjan napisał/a:
Można wiedzieć gdzie zdobyłeś Bobana i Baggio ? To są na prawdę rarytasy i nie kosztują kilka złotych tylko serio są sporo warte.Na ebay.com trzeba zapłacić za każdą z nich nie małe pieniądze.I zastanawiam się jak je zdobyłeś i za ile ;)


Wiesz co kupiłem je z 3-4 lata temu w Angli będąc na wakacjach...Byłem na takim targu,gdzie ludzie co tydzień przyjeżdzają z rzeczami z własnych domów co im są nie potrzebne i sprzedają za pare groszy...I na jednym stoisku zobaczyłem ludziki piłkarzy cała reklamówka ProStars (wtedy nie wiedziałem co to jest nawet) i wybrałm sobie 16 figurek w tym Bobana i Baggio. Za wszystkie 16 zapłaciłm 4-5 funtów jakoś tak...Nie wiele...
Wróciłem do Polski z nimi postawiłem sobie na półce i stały a nie dawno pomyślałem,że może je się zbiera czy coś...Weszłem w google wpisałem figurki i znalazłem Wasze forum i wtedy me oczy się otwarły szeroko,że to fajna sprawa takie zbieranie figurek...I ,że są ludzie co to kolekcjonują...Postanowiłem zacząć zbierać na sam początek zawodników AC Milan (bo lubie ten klub od zawsze). A jak przeglądałem zdjęcia figurek zobaczyłem,że jest ich mnustwo. Podoba mi się wiele,ale nie mam worka pieniędzy stopniowo będe kupował coś...I zakupiłem 9 MicroStars na allegro te goldy między innymi 3-3,50 za sztukę więc się opylało...i 2 microstarcy ma MicroStars .pl zakupiłem...

Maciex1995 sorki,ale tak jak ci pisałem oni nie są i nie będą na sprzedaż na pewno bo to Milaniści...Może za parę lat,ale teraz to nie możliwe...

GracjanDzięki za miłe opinie i informacje,że posiadam rarytasy...

Bubul wrzuce fotki reszty moich ProStars na pewno,ale nie posiadam aparatu tylko w telefonie słaby i zdjęcia są kiepskiej jakości jak widzicie sami i nie chce takich za bardzo wrzucać a nie wiem też kiedy kupie ten aparat...

Jak będziecie mieli jakieś figurki na sprzedaż Milanu MicroStars czy ProStars piszcie do mnie a je kupię...Oczywiście zerkam na allegro i mam zamiar na ebayu coś pokupować wpłaciłem 200 zika na PayPala i trzeba coś zakupić z czasem hehe...
Więc jak nie będe miał figurki w kolekcji Milanu to napewno kupie od kogoś z Was...
_________________
FORZA Milan !!!
Ostatnio zmieniony przez snajperxxx 11-01-2012, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 20-01-2012, 20:49   

Moja kolekcja graczy jak widać AC Milan...(zbieram od początku stycznia a to są tylko milaniści jakich mam)




Na razie mam tylu milanistów...Zdjęcie robione tak o. Nie mam na razie pomysłu gdzie ustawiać sobie figurki...Pokazuje tylko co posiadam zbierając od 2 tygodni...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-01-2012, 21:06   

Może weź parę książek, do których już nie zamierzasz zaglądać albo niepotrzebnych pudełek DVD i ułóż z nich jakąś minitrybunę?

Na razie największe wrażenie robią wszystkie figurki z 1. zdjęcia + Gattuso, Seedorf, Szewczenko... Ładnie prezentują się też Oddo i Gilardino, to są jedne z figurek na które patrzy się inaczej niż na przeciętne MicroStars . Uzbieranie wszystkich figurek AC Milan nie będzie łatwe, ale motywacja będzie stale rosnąć - sam zobaczysz :)
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 20-01-2012, 21:15   

No właśnie myślałem nad tym,żeby sobie poukladać na ksiązkach,płytach itp...Tylko po prostu na razie nie wiem gdzie je składać w którym miejscu...Bo mam mało miejsca na pułce...No ale to nie jest problem bo coś wymyślę.
PS A taką trybune można sobie gdzieś kupić?? Jeżeli tak to gdzie i za ile...Pytam jak na razie z ciekawości.

Dzięki za opinie. Motywacja jest.Mam zamiar uskładać ile się tylko da Milanu. Wiem,że jest ich mnóstwo i , że niektóre będzie ciężko zdobyć lub wydając na nie większą kwote.
Wszystko w swoim czasie...Pomału i do przodu.
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-01-2012, 21:43   

Corinthian wydał kiedyś jakieś trybuny dobrze pasujące do MicroStars , ale jak dla mnie to wodotryski. Żeby pomieścić swoją kolekcję, musiałbym mieć co najmniej 9 czy 10 takich trybun! Dużo lepiej zrobisz, samemu składając jakąś większą konstrukcję. Zobaczysz, że szybko będzie się zapełniała, dlatego trybuna wydana przez Corinthian, która mieści 60 figurek nie byłaby takim dobrym rozwiązaniem jak się wydaje.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-01-2012, 21:49   

Świetna kolekcja, strasznie szybko się rozrastasz. Goldy z MicroStars robią duże wrażenie. Co do tej trybuny, to mógłbyś ją kupić od 19tomka98, ale dla mnie również jest ona mało ważna dla mojej kolekcji, lepiej poukładać to z książek.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 21-01-2012, 23:14   

No macie racje w 100%...Po 1 dużo nie pomieści , a po 2 szkoda kasy...
A jak wy macie trybuny to np z opakowań płyt czy z kaset video...Ale jakbym chciał zrobić pare pięterek to jak wy to kleicie ze sobą czy jak??
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-01-2012, 23:18   

Ja mam 3 trybuny poukładane z książek ( takich samych wielkości- tj. Encyklopedia Świat Wokół nas- 67 tomów). Nic nie kleiłem, książki idealnie, mocno leżą bez użycia klejów itd.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 21-01-2012, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-01-2012, 10:21   

Ułóż trybunę z Lego :mrgreen:
Ja mam z kilku długich listewek znalezionych w piwnicy, które odpowiednio pomierzyłem i pociąłem, a potem ustawiłem jako trybunę.
Jedną długą listwę pociąłem na jednakowe kawałki, na razie wystarczy ci np. 3x50 cm. Drugą tniesz na mniejsze kawałki: 2x15 cm, 2x10 cm, 2x5 cm.
Potem stawiasz te kawałki 15 cm na jakiejś podstawie(np. jakaś szeroka deska albo po prostu półka) w odległości ok. 40 cm od siebie. Na ich końcach - tych, które są bliżej ciebie - stawiasz pierwszą z desek 50 cm. Potem na tych krótkich kawałkach ustawiasz 2 kawałki 10 cm(tak, żeby kończyły się trochę przed długą deseczką), a na ich bliższych końcach znów ustawiasz kawałek 50 cm. Na końcu na górze ustawiasz 2 kawałki 5 cm, a na nich niech opiera się ostatnia deska 50 cm. W ten sposób utworzysz sobie dobrą trybunę na co najmniej kilkadziesiąt figurek, ale sam możesz zadecydować, jaka ona będzie duża. Tylko niech te listewki nie będą krzywe, żeby figurki nie spadały i odpowiednio szerokie, żeby szerokość była o kilka mm większa od średnicy podstawki. Potem listewki możesz sobie jakoś ozdobić - coś nakleić, jakoś pomalować itd. I pamiętaj, pierwszy rząd figurek możesz ustawić na tej desce, na której zaczniesz ustawiać całą konstrukcję - czyli na "zerowym" rzędzie, zyskasz na miejscu.
Moja trybuna z 4 desek po 60 cm mieści jakieś 110-115 figurek(w tym rząd "zerowy") - ty ustawisz sobie taką, jakiej potrzebujesz.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-01-2012, 20:53   

Graty dla Ciebie. Baggio, Boban i "wielka pomarańczowa trójca" są o wiele bardziej wartościowe niż niektóre z kolekcji naszych użytkowników. Jak zaczynałem przygodę z figurkami chciałem dążyć w kierunku zbierania zawodników jednej drużyny - wiadomo jakiej. Koleje losu inaczej się potoczyły, nic tego już nie zmieni, ale jeszcze raz gratuluję właściwego wyboru. Przypatrz się kolekcji Kamila - długo pracował na to co ma, a obecnie jest najbardziej chwalonym kolekcjonerem forum. I nie dziwię się temu, sam podziwiam jego zbiór. Oczywiście wolałbym oglądać kolekcję Milanu, ale nikt niestety jeszcze mnie takową nie zaspokoił (z obecnych tu użytkowników).
_________________
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 30-01-2012, 23:16   

Mazi być może kiedyś przyjdzie taki dzień i moja kolekcja milanistów sprawi Ci wielką radość gdy na nią popatrzysz...Zacząłem zbierać od stycznia więc w porównaniu z innymi zbieraczami jest ta baaaaardzo krótki czas...
Maciex1995 dzięki za porade...Coś na pewno wykombinuję bo figurki nie będą mi stały na półce tak , aby jedna zasłaniała drugą. Trzeba trybuny...Dam sobie radę...

PS: A gdzie znajdę tą kolekce kamila...bo nie widze...
_________________
FORZA Milan !!!
Ostatnio zmieniony przez snajperxxx 30-01-2012, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 31-01-2012, 01:55   

Tutaj masz masz tę kozacką kolekcje o którą pytasz ;)

http://mycorinthian.jun.p...p?p=12232#12232
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: