Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
MicroStarWorld Exclusives
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-02-2012, 19:12   MicroStarWorld Exclusives

W końcówce 2007 roku wydano figurkę Shunsuke Nakamury w koszulce reprezentacji Japonii:

Figurka została wykonana na zamówienie administracji forum Microstarworld. Nakład figurki to, o ile dobrze wiem, 5 tysięcy sztuk. Zysk ze sprzedaży został przeznaczony na wyprodukowanie... drugiej figurki na zamówienie MicroStarWorld!

Każde zamówienie takiej figurki Berbatova uprawniało do wzięcia udziału w loterii, w której do wygrania był Master Model tejże figurki. Wyprodukowano taką samą ilość figurek jak w przypadku Nakamury.
Obecnie figurki da się jeszcze zdobyć, ale z tego, co zaobserwowałem, to Nakamury zostały same resztki :) Trochę łatwiej jest w przypadku Berbatova.
Podobają wam się te figurki? Macie jakąś lub chcielibyście mieć? Co sądzicie o idei zamawiania produkcji figurek przez osoby "postronne"?

Zachęcam do dyskusji
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 31-05-2012, 20:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 16-02-2012, 10:23   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 31-05-2012, 20:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-02-2012, 10:23   

Ciekawi mnie czemu np. Berbatov, a nie ktoś inny został tą drugą forumową figurką. O ile Nakamurę mogę zrozumieć, bo Japończyków zbierających figurki jest dużo, ale Barbatov już troszkę dziwi. Chyba nie mogli zamówić nowych modeli, np. piłkarzy o których Corinthian zapomniał i nigdy nie wyprodukował, choć dla mnie taki wybór byłby najlepszy. Ja kiedyś na pewno pomyślę o takich figurkach, bo bardzo mi się podobają, a przy planach uzbierania wszystkich MicroStars ich zakup będzie koniecznością :D Fajny pomysł mieli ci z tego forum, szkoda, że my na taki nie wpadliśmy. Żurawski i Błaszczykowski w Wiśle, Boruc w Legii i jeszcze razem z Dudkiem w barwach reprezentacji to by była świetna, pierwsza seria MyCorinthian :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 16-02-2012, 10:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-02-2012, 12:21   

[img]Fajny pomysł mieli ci z tego forum, szkoda, że my na taki nie wpadliśmy. Żurawski i Błaszczykowski w Wiśle, Boruc w Legii i jeszcze razem z Dudkiem w barwach reprezentacji to by była świetna, pierwsza seria MyCorinthian :D [/img]

Nie rób sobie jaj, nie ma wśród nas tajniaków-milionerów. Zamówienie sobie minimalnego nakładu 1 figurki to koszt ok. 20 tysięcy złotych(minimum - nie zdziwiłbym się, jakby był naprawdę 2 razy większy) i nie masz pewności, że to wszystko zejdzie.

Berbatov był gwiazdą Permiership, a wcześniej nie było jego figurki w koszulce reprezentacji, dlatego padł taki wybór. Nie dziwię się z jednego powodu - kolekcjonerzy woleli dopiero drugiego Berbatova niż piętnastego Gerrarda, Rooneya, Lamparda, Ronaldinho lub Henrego.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: