Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
19-04-2012, 17:31
Soccer Starz jako kontynuacja MC?
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-04-2012, 10:29   Soccer Starz jako kontynuacja MC?

Wielki entuzjazm wśród kolekcjonerów wywołała informacja o figurkach Soccer Starz.
Szybko wypłynęły fakty o figurkach, jeden po drugim - od razu widać, że te same pozy ciała, potem te same niektóre główki, wreszcie dokopaliśmy się do informacji o osobach rządzących nową marką i tu też widać podobieństwa.
Figurki na półkach prawdopodobnie nie będą się różniły od tych znanych pod nazwą MicroStars , a można mieć nadzieję, że wyjdzie ich więcej niż 1 edycja.
Stąd pytanie do tych, którzy dotychczas fascynowali się MicroStars :
Czy uważacie Soccer Starz za kontynuację MicroStars i będziecie je zbierali tak samo jak dotychczas figurki spod szyldu Corinthian?

Zachęcam do dyskusji, bo myślę, że temat może nam wystarczyć nawet na kilka stron debaty!
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 10-04-2012, 10:48   

_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-04-2012, 10:48   

Tak, ja Soccer Starz zaliczam do figurek MicroStars . Skoro się niczym nie różnią , to czemu nie ? Świetne nowe modele, Szczęsny, figurki Premier League, kolejna seria reprezentacji- po Szwecji, Anglii i Meksyku- tym razem Dania. Zamierzam w przyszłości zdobyć wszystkie figurki Soccer Starz. Myślę, że możemy nazwać te figurki 20 serią MicroStars . Niczym się nie różnią od poprzedników Corinthian- tylko nazwą. Na figurkach wciąż nie ma sponsorów technicznych ( producentów koszulek- Nike, Adidas, Umbro itd. ), tak jak w starych MicroStars ( w nowej serii włoskiej ci producenci się już pojawili ).
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 10-04-2012, 11:00   

Figurki są genialne! Już poinformowałem nawet rodziców o fakcie, że znowu zaczynam zbierać figurki (jednak dużego entuzjazmu z ich strony się nie doczekałem). Po tym jak ogarnę z maturą postaram się odłożyć co nieco na figurki. Dajcie znać jak będziecie zamawiali to zrobimy zbiorówkę i przesyłka wyjdzie taniej :) .
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-04-2012, 11:20   

Ja nie przestałem zbierać figurek, dlatego przejście do Soccer Starz będzie dla mnie czymś bardzo naturalnym. Najlepszą opcją po upadku ProStars wydawało się KoDoTo i zaopatrzyłem się w ok. 10 z nich, dlatego tym razem też nie powinno być oporu z kupieniem czegoś nowego. Poza tym tyle nowych figurek Liverpoolu... W tej kwestii dawno nie było tak dobrze - ostatni raz 8 figurek The Reds było niby w S19, ale tam nie było prawie nic nowego...

Jest spore zainteresowanie, dlatego potwierdzam - będę zbierał zamówienia i sprowadzę większą ilość figurek do Polski.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-05-2012, 19:35   

Odświeżę temat, może ktoś jeszcze się wypowie.
Żeby nie było, że taki "pusty post", zostawię kolejną informację, nie wiem czy była tu już wcześniej.
Figurki, podobnie jak MicroStars , będą wydawane na 7 kolorach podstawek: zielona, czerwona, niebieska, biała, srebrna, złota, czarna. Natomiast kupując figurki w blistrach, mamy 100% pewność, że figurka będzie na zielonej podstawce.
A więc kolejny argument za tym, że to dobra kontynuacja MicroStars :)
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-05-2012, 20:56   

A skąd wiadomo ile wysokości będą miały figurki ? Ja jak będę zamawiał coś z tej serii to oczywiście na zielonej podstawce.Na obecną chwilę na celowniku mam Szczęsnego i mam nadzieję ,że wyjdzie Fellaini z Evertonu.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-05-2012, 21:14   

Będą 5 cm - bo to są te same pozycje ciała, co MicroStars (widocznie mniejsze niż ProStars) i niektóre te same głowy(czyli też mniejsze niż ProStars).
Dlatego nie mam wątpliwości, że na półce będą wyglądały jednakowo jak MicroStars .
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: