Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Drużyny
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-04-2012, 19:47   Drużyny

Obecnie SoccerStarz posiada licencję na: Arsenal Londyn , Liverpool FC , Chelsea Londyn , Manchester United , Manchester City , Tottenham Hotspur , FC Barcelona , Real Madryt oraz reprezentację Danii. Negocjują z Glasgow Rangers i Celtikiem Glasgow(podobno ostatnia prosta negocjacji).
Jakie drużyny oprócz wyżej wymienionych chcielibyście zobaczyć w SoccerStarz? Jacy piłkarze tych drużyn nadają się do wydania w serii 2 lub 3? Oczekujecie kogoś z następnej ligi czy wolicie drużyny z tych 3 najbardziej szanowanych lig w Europie?

Zachęcam do dyskusji i wklejania newsów.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 21-04-2012, 13:23   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 21-04-2012, 13:23   

Chciałbym zobaczyć Casillas'a, Higuain'a i Sergio Ramos'a z Realu. Jednak znając życie prędzej zobaczymy znane kolekcjonerom modele Ricardo Carvalho, Cristiano Ronaldo, czy też Kaki. Obym się mylił...

Co do swoich kolekcjonerskich marzeń - mam nadzieję, że SocerzStarz będą miały licencję na Bundesligę. Super byłoby zobaczyć nową figurkę Błaszczykowskiego, Piszczka i Lewandowskiego.
_________________
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 21-04-2012, 14:00   

mnie najbardziej cieszy, że będą figurki zawodników Realu :) Teraz tylko kwestia któych?
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-04-2012, 15:14   

Przemko, przecież Carvalho i Kaka byli wykonani lata temu i te modele teraz zupełnie nie pasują do wyglądu zawodników. Będzie Sergio Ramos i Ronaldo, o Casillasa raczej nie ma co się martwić. Myślę, że w najbliższym czasie wśród wydanych figurek Realu mogą się znaleźć: Casillas, Coentrao, Di Maria, Ozil, Benzema, Khedira. Medialni piłkarze łatwo znajdą wielu odbiorców.
Licencja na Bundesligę z pewnością przyniosłaby dużo figurek 2 klubów: najpopularniejszego Bayernu i mistrza Borussii. Z pewnością znalazłoby się wtedy miejsce dla Lewandowskiego, który może nawet zostać królem strzelców. Piszczek i Błaszczykowski - tylko gdyby wydali dużo figurek z ligi niemieckiej.

SoccerStarz na swojej stronie pisze, że priorytetem będą drużyny narodowe, dlatego ja chętnie zobaczyłbym Francję, Anglię, Hiszpanię, Holandię, Włochy, Niemcy, Brazylię, Argentynę itd.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-04-2012, 15:15   

Mam świeżą informację dotyczącą drużyn w nadchodzącej edycji SoccerStarz. W 2 serii możemy oczekiwać figurek piłkarzy Newcastle United ! Dobre rezultaty "Srok" przynoszą dobry efekt dla kolekcjonerów, gdyż firma może być pewna, że figurki popularnych piłkarzy będących na fali będą dobrze odebrane wśród przeciętnych konsumentów. Przewiduję, że wydadzą Cheicka Tiote i Papę Cisse. Z każdej nowej drużyny dotychczas dawali przeciek z zaledwie 2 nazwiskami, dlatego na razie nie będę obstawiał więcej figurek.

Prowadzone są też negocjacje z Evertonem, ale firma informuje, że próbuje dogadać się z wieloma drużynami - nie wiemy jednak, kto jeszcze jest brany pod uwagę. Fulham? Aston Villa? Sunderland?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 29-04-2012, 15:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-06-2012, 15:43   

Lista drużyn, których figurki ukażą się w 2012 roku:
Arsenal Londyn
Chelsea Londyn
Tottenham Hotspur
Manchester United
Manchester City
Liverpool FC
Newcastle United
Real Madryt
FC Barcelona
Celtic Glasgow

Dania
Szkocja


Szkocja to najnowszy "nabytek" Creative Toys. O pozyskaniu licencji na figurki ich federacji poinformowano kilka dni temu. Czekamy na podobną edycję do tej wydanej w Danii. Szanse na zestaw jakiejś większej reprezentacji? Najwcześniej w przyszłym roku. Lista nie zmieni się już na 90%.
Jak wam się podoba taka lista, brakuje wam jakiejś drużyny?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-12-2012, 19:40   

West Ham United
Aston Villa
Everton Liverpool
Stoke City
Queens Park Rangers
Reprezentacja Brazylii

Tych drużyn możemy oczekiwać w 2013 roku. To nie wszystko, bo SoccerStarz już zapowiada jakąś ważną pozycję, która ma dojść do tej listy! Czyżby Bundesliga albo Serie A? A może reprezentacja Anglii? Piszcie, jeżeli chcecie listę jakiejś z drużyn albo kogo chcielibyście zobaczyć.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-12-2012, 09:47   

Ja bym chciał Bundesligę. Figurki Lewandowskiego, Piszczka i Kuby byłyby w tedy pewne. Serie A też by się przydało, bo nie słychać, żeby Giochi Preziosi chciało ze swoją licencją na Serie A zrobić coś poważnego.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 15-12-2012, 09:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-12-2012, 12:14   

https://www.facebook.com/ctcSoccerStarz
Obiecali, że jak "Lubię to" kliknie 3000 osób, to podadzą jakieś duże ogłoszenie. W tej chwili brakuje 43. Pomóżcie, kliknijcie, bo termin mija w sylwestra!
Jak myślicie, to ogłoszenie to może być coś o licencji na Serie A albo Bundesligę?
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 29-12-2012, 17:31   

Liczę na bundeslige i figurke Kuby, Lewandinhio i Piszczka.
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 30-12-2012, 00:08   

Fakt, też bardzo chciałbym Bundesligę, szczególnie Borussię. Na mojej półce, obok Kuby którego już mam z chęcią postawiłbym Lewandowskiego i Piszczka.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-01-2013, 22:20   

Jest!
Doczekaliśmy się figurek ligi francuskiej. Poprzednim razem były wydane w 1997 roku. Najwyższa pora, żeby zrobić coś nowego!
SoccerStarz latem prawdopodobnie wyda figurki PSG. Wiadomo, że termin może im się "poruszyć", można przypuszczać, że figurki będą już w nowych koszulkach, na sezon 2013-2014.
Kto będzie? Na razie nie wiemy. Można się spodziewać największej gwiazdy, czyli Zlatana Ibrahimovicia. Ja postawiłbym też na Lavezziego, Gameiro, Sirigu, Nene, Mottę czy Maxwella.
A kogo wy byście chcieli kupić? I wolelibyście mieć je szybciej i żeby były w koszulkach z tego sezonu, czy lepiej zaczekać i mieć je w nowych strojach?
_________________

 
 
 
bialopole2001 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: listopad 2012
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 199
Skąd: Białopole
Wysłany: 23-01-2013, 12:15   

Ja bym chętnie kupiłbym Thiago Silvę, gdyby wyszedł.I wolałbym , aby były szybciej w strojach z tego sezonu :D
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-01-2013, 17:21   

Ja chcę, żeby były jak najpóźniej, bo się nie wyrobię z kupnem wszystkiego. Będą mieli tylko PSG, czy inne francuskie kluby też ?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-01-2013, 18:28   

Innych francuskich na razie nie będzie, może w przyszłości coś jeszcze ogłoszą... Tylko co, skoro cała reszta ligi jest znacznie mniej medialna niż PSG?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-02-2013, 11:01   

Nie chciałbym roznosić spekulacji, ale coś tam słyszałem, że biorą pod uwagę AC Milan... Czyżby w przyszłości wreszcie zrobili aktualnego Balotelliego?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-02-2013, 12:22   

Wygląda na to, że szykuje się kilka(a może więcej) figurek piłkarzy z... Eredivisie. Niestety, w tej chwili nie wiem zbyt wiele więcej na ten temat. Mam tylko niewielki skrawek informacji.
Jak obstawiacie, jaki klub to będzie? Ajax? PSV? A może Feynoord lub Twente?

Ja postawiłbym na Ajax Amsterdam. Tam gra najwięcej znanych nazwisk, chociażby Eriksen, Babel, Poulsen, Vermeer, Fischer, Moisander, Blind, De Jong. Na dodatek, mają już gotowe modele Eriksena i Poulsena :) A wy, kogo z ligi widzielibyście w nowych seriach SoccerStarz?
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 23-02-2013, 13:02   

żadnego nie będę zbierał, ale zdecydowanie w Holandii najbardziej lubię Ajax i mam nadzieję, że właśnie tego zespołu pojawią się zawodnicy ;)
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-03-2013, 15:27   

West Ham United :
James Collins
Jussi Jaaskelainen
Jack Collison
James Tomkins
Joe Cole
Kevin Nolan
Mark Noble
Matt Jarvis
Matt Taylor
Mohammed Diame
Ricardo Vaz Te
Winston Reid
Sam Allardyce

Które z tych figurek chcielibyście szybko zobaczyć?
Ja - mimo wszystko, Joe Cole, a także Allardyce. Liczę, że Noble, Nolan, Jaaskelainen i Cole to będą nowe modele.
Wyjdą zapewne w maju lub czerwcu, ale to jeszcze nie jest przesądzone.
Wkrótce dam info dot. figurek Evertonu.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-03-2013, 23:45   

Wyjaśniło się. Chyba w najlepszy możliwy sposób.
Nie będzie Ajaxu. Nie będzie PSV. Nie będzie nawet Feyenoordu, Alkmaar, Twente. Będzie dużo lepiej. Będzie reprezentacja Holandii :!: Zapewne kilkanaście figurek Oranje trafi do sprzedaży pod koniec roku.
Kogo powinniśmy się spodziewać? Wstępne podano 3 przykłady: Van Persie, Robben, Heitinga. Ja podpowiem ze swojej strony: mają już przecież gotowe modele RVP, Buttnera, Van Der Vaarta czy Krula :) I pewnie zrobią Vorma i De Guzmana w Swansea.
Muszą zrobić Kuyta i Huntelaara, też tak uważacie?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: