Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
07-08-2012, 15:34
Gdybyś był na stanowisku Smudy...
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 25-05-2012, 07:22   Gdybyś był na stanowisku Smudy...

Coś podobnego do tematów, w których ustawiacie swoje "dream-team"y , jednak tutaj powołujecie (fikcyjnie oczywiście) waszą 23-osobową kadrę na Euro ;) . Nie trzeba zważać na kontuzje.

Ja zacznę:

Artur Boruc
Wojciech Szczęsny
Przemysław Tytoń

Łukasz Piszczek
Damien Perquis
Michał Żewłakow
Sebastian Boenisch
Marcin Wasilewski
Arkadiusz Głowacki
Marcin Kamiński
Tomasz Lisowski

Jakub Błaszczykowski
Ludovic Obraniak
Kamil Grosicki
Sławomir Peszko
Rafał Wolski
Adrian Mierzejewski
Dariusz Dudka
Eugen Polanski
Adam Matuszczyk
Ariel Borysiuk

Robert Lewandowski
Maciej Jankowski
_________________
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 25-05-2012, 14:31   

_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-05-2012, 14:31   

Ja może powiem tak: gdybym był na stanowisku Smudy to jednak zważałbym na kontuzje ;) Ale robię tak: każdy z piłkarzy dostaje pytanie typu: Co u ciebie ? Jak leci ? Piłkarz, który nie będzie potrafił odpowiedzieć, wylatuje z kadry. Zakładam, ze Obraniak, Polanski, Perquis i Boenish nie poradzą sobie z pytaniem. Po co im orzeł na koszulce ? Nie mówią po polsku, nie są Polakami. Peszko, Boruc i inni: im wybaczam swoje błędy, wracają do kadry.

Bramkarze:

Wojciech Szczęsny
Przemysław Tytoń
Artur Boruc

Obrońcy

Łukasz Piszczek
Marcin Wasilewski
Arkadiusz Głowacki
Tomasz Jodłowiec
Jarosław Fojut
Jakub Wawrzyniak
Michał Żewłakow

Pomocnicy

Kuba Błaszczykowski
Adrian Mierzejewski
Sławomir Peszko
Dariusz Dudka
Adam Matuszczyk
Cezary Wilk
Rafał Murawski
Radosław Majewski
Sebastian Mila
Maciej Rybus

Napastnicy:

Robert Lewandowski
Paweł Brożek
Arkadiusz Piech

Lista rezerwowa: Fabiański, Kaźmierczak, Borysiuk, Jankowski, Jeleń
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-05-2012, 16:12   

Majewski, Brożek - LITOŚCI !!! Ile meczy rozegrał Brożek w zeszłym sezonie wszyscy wiemy... Po co Majewski jak jest dużo lepszy Wolski? Czy mam tutaj wysnuwać niechęć do Legii ;) ?
_________________
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-05-2012, 17:27   

Ile meczy w kadrze rozegrał Wolski ? Ile meczy na dużym poziomie ? Oglądałeś czasami zaplecze Premier League, bo ja oglądałem i Majewski dobrze sobie radził. Brożka powołał nawet Smuda, który jest zawodowcem, więc nie wiem, czemu tutaj masz wątpliwości. Np. Piech jest 5 razy lepszy od Jankowskiego według mnie, ale to Jankowski jest u ciebie w kadrze. I dałeś tylko 2 napastników, jeżeli jeden by złapał kontuzję to drugi jest bez zmiennika. Niechęć do Legii ? Jest u mnie w kadrze np. Rybus, który jest Legionistą ( mimo, że gra w Rosji ) i jest bardzo dobrym piłkarzem, lepszym od Wolskiego. Rybusa także brak u ciebie w zespole. Popatrz, że Brożek w kadrze grał ostatnio bardzo dobrze, a tu liczy się gra w kadrze, a nie gra w Legii. Jest bardzo doświadczonym piłkarzem i może w decydującym momencie nie popełnić błędów takich jak choćby Wolski czy Jankowski. Tak samo jest z Majewskim.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-05-2012, 19:51   

A to mam rozumieć, że jak nie grał w kadrze to nie można na niego stawiać, tak? Rafał Wolski to nadzieja na lepsze jutro dla reprezentacji Polski. Chłopak ma ogromny potencjał do gry. Obejrzyj sobie mecze Legii czasami i spójrz obiektywnie na tego zawodnika. Po Euro ma trafić do Borussii Dortmund - aktualnego mistrza Niemiec. O czymś to świadczy, nieprawdaż? Czas Radka Majewskiego moim zdaniem już minął. Miał szanse, których niestety nie wykorzystał.

Po co dawać więcej napastników, skoro Smuda gra ustawieniem 1-4-2-3-1 ?

O Brożku już nie piszę, bo mi się zwyczajnie nie chce. Jeżeli tak istotne jest dla Ciebie doświadczenie, to czemu nie skorzystać z Tomka Frankowskiego? Doświadczenie jest istotne - zgoda, ale nie koniecznie u napastnika. Atak powinien być w miarę młody, świeży, pełen wigoru i energii. Pozycje, które wymagają mniejszego nakładu sił to bramka oraz obrona. Tam moglibyśmy poustawiać "tych doświadczonych".
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: