Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Reprezentacja Polski
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 08-06-2012, 20:07   Reprezentacja Polski

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie ten pomysł, teraz ujawnię część ze swoich przemyśleń.
Po Euro chcę wykonać kilka figurek piłkarzy reprezentacji Polski. Obecnie mam pomysły na 6 figurek:
Kamil Grosicki
Marcin Wasilewski
Ludovic Obraniak
Adrian Mierzejewski
Eugen Polanski
Sebastian Boenisch

Dzisiaj postanowiłem, że jeżeli awansujemy do ćwierćfinału, to poszukam pomysłu na figurkę Przemysława Tytonia.
3 na 6 to nie Polacy, ale po prostu znalazłem pasujące figurki. Możliwe, że w pierwszej kolejności wykonam polskich piłkarzy naszej reprezentacji. Obecnie szukam jeszcze pomysłu na Roberta Lewandowskiego, Dariusza Dudkę, Łukasza Piszczka, Jakuba Błaszczykowskiego i Wojciecha Szczęsnego.

Jak uważacie - kto jeszcze powinien znaleźć się wśród figurek Polaków z Euro 2012? Macie jakieś konkretne pomysły, jak wykonać jaką figurkę?
Zachęcam do dyskusji, bo temat jest tego warty!
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
  Wysłany: 01-03-2015, 22:25   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-03-2015, 22:25   

Temat figurek na Euro dawno upadł, ale ogólnie powstało już kilka repaintów rep. Polski. Być może wklejałem kilka na forum, nie pamiętam.
Mam do was pytanie. Kogo uważacie za najlepszego reprezentanta Polski w historii? Oprócz piłkarzy, których figurki były wydane, czyli Lato, Boniek, Dudek, Boruc, Żurawski, Lewandowski itd. Możecie podać po kilka nazwisk. Chętnie zrobiłbym małą kolekcję najwybitniejszych piłkarzy, którzy biegali z "orzełkiem" na piersi.
Kto widział moje figurki półtora lub nawet 1 rok temu i nowe figurki jesienią 2014 lub na początku 2015 ten wie, że zmieniło się naprawdę dużo, więc nowy projekt może wyjść lepiej niż jakikolwiek do tej pory. Zastanawiam się nawet nad tymi szczegółowymi koszulkami z husarzem w odcieniach szarości... W tym roku już robiłem coś podobnego, bo Real Madryt ma ciekawy wzorek na czarnych koszulkach, ale na zdjęciu słabo to widać: https://scontent-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/10904412_879684015386452_1962981870575723256_o.jpg
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: