Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Angielska seria 3
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-08-2012, 16:02   Angielska seria 3

Seria 3 jest planowana mniej więcej na listopad tego roku. Ukażą się w niej figurki Realu Madryt , Newcastle United , Celtiku Glasgow i reprezentacji Szkocji. Oto lista figurek, które mają zostać wydane:
Real Madryt
Iker Casillas
Sergio Ramos
Pepe
Pablo Sarabia
Marcelo
Karim Benzema
Mesut Ozil
Cristiano Ronaldo
Kaka
Xabi Alonso
Alvaro Arbeloa
Fabio Coentrao
Jose Mourinho
Sami Khedira
Angel Di Maria
Gonzalo Higuain

Newcastle United
Tim Krul
Fabricio Coloccini
Cheick Tiote
Jonas Gutierrez
Yohan Cabaye
Hatem Ben Arfa
Papis Cisse
Demba Ba

Celtic Glasgow
Anthony Stokes
Georgios Samaras
Gary Hooper
Emilio Izaguire
Charlie Mulgrew
James Forrest
Joe Ledley
Victor Wanyama
Scott Brown
Fraser Foster

Szkocja
Alan McGregor
Scott Brown
Gary Caldwell
Charlie Adam
Kenny Miller
Craig Smith
Darren Fletcher
Graham Dorrans
James Morrison
James Forrest
James McArthur
Matt Phillips
Robert Snodgrass


Które nazwiska wydają się ciekawe? Kogo będziecie szukać?
Dla mnie ciekawie zapowiadają się Xabi Alonso, Adam, Coloccini, Cisse, Benzema, Mourinho, Arbeloa, Coentrao, Ronaldo, Khedira, Casillas czy Di Maria.
Przypominam, że firma nie pokazała jeszcze połowy figurek z serii 2, więc szykuje się ciekawy okres czekania i oglądania nowych figurek :)
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Wysłany: 15-08-2012, 21:19   

_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 15-08-2012, 21:19   

Jestem starsznie zaintersowany zawodnikami Realu, ale trochę mnie zastanawia, co tam robi Sarabia? :)

Figurki prezentują się po prostu świetnie, jedyny mankament jak dla mnie, to fakt, iż mogłby być trochę większe, ale to szczegół ;]
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-12-2012, 14:34   

Lista pozostałych drużyn, które mają wyjść:

MANCHESTER City
1. Joe Hart
2. Vincent Kompany
3. James Milner
4. Yaya Toure
5. David Silva
6. Micah Richards
7. Samir Nasri
8. Mario Balotelli
9. Sergio Aguero
10. Carlos Tevez

QPR
1. Park Ji Sung
2. Jose Bosingwa
3. Esteban Granero
4. Adel Taarabt
5. Julio Cesar
6. Shaun Wright-Phillips
7. Bobby Zamora
8. Junior Hoilett
9. Djibril Cisse
10. Tony Fernandes

LIVERPOOL
1. Joe Allen
2. Lucas

CHELSEA
1. Oscar
2. Cesar Azpilicueta
3. Victor Moses

ARSENAL

1. Abou Diaby

MANCHESTER United
1. Michael Carrick
2. Anders Lindgaard
3. Darren Fletcher
4. Jonny Evans
5. Alex Buttner
6. Mike Phelan

TOTTENHAM
1. Sandro
2. Hugo Lloris
3. Clint Dempsey
4. Moussa Dembele
5. Steven Caulker
6. Younes Kaboul

BRAZYLIA
1. Kaka
2. Oscar
3. Neymar
4. Leandro Damiao
5. Ganso
6. Hulk
7. Lucas Moura
8. Thiago Silva

Termin: Styczeń/Luty 2012. To oznacza, że naprawdę wyjdą w lutym/marcu(kwietniu?), bo SoccerStarz nigdy nie dotrzymuje terminów. Firma już ogłosiła, że planuje jeszcze 8 Brazylijczyków, nie zdradziła jakich.
I jak wam się podoba taka lista?
Dla mnie warci zauważenia:
Lucas
Allen
Cisse

Dodatkowo, tacy "może kupię, może nie":
Fernandes
Neymar
Hulk
Nasri
Balotelli
Aguero
Moses

Cieszycie się, że wasz klub ma taką, a nie inną ilość figurek? Ja wolałbym więcej Liverpoolu, ale z drugiej strony... Kogo jeszcze mają zrobić? Obowiązkowo Sterling, raczej Shelvey, może Sahin, ewentualnie Ossaidi. Ostatecznie Henderson czy Coates, ale przy sorzyjających wiatrach, niedługo będę mógł prosić o figurkę... Joe Cole'a :) Nie żartuję, ostatnio nawet strzela bramki jak wchodzi do gry!
Wcześniej podawałem listę rep. Szkocji: będzie 2 Fletcherów, Darren i Steven!
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 15-12-2012, 19:49   

No to na grubo się zapowiada.Przekonałem się do tych figurek.Na allegro widziałem jest kilka figurek z drugiej serii - Kagawa,Alex Oxlade-Chamberlain ( o ile się nie mylę to druga seria).Będę polował na wszystkie blistry "Canarinios",może blisterJulio Cesara, Joe Harta i Aguero.No zapowiada się ciekawie.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-12-2012, 21:30   

Gracjan, jak Hulk będzie łatwy do kupienia to robię go na Porto ;)
Widziałeś już Julio Cesara czy mam go wrzucić na forum?
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 15-12-2012, 23:55   

Nie widziałem żadnych zdjęć tych figurek które mają wyjść.Jeśli możesz i masz dostęp to daj link lub foto wszystkich jakie masz.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-12-2012, 19:49   

QPR: Julio Cesar, Park Ji Sung, Jose Bosingwa i Djibril Cisse, Junior Hoilett(następne zdjęcia powinny być dostępne co wtorek):


Figurki są dobre, nawet bardzo dobre(zwłaszcza Cisse), tylko czemu Bosingwa - obrońca - jest w takiej pozycji typowej dla napastników? Dziwne, ale OK, niech będzie. Detal. We Wtorek powinni upublicznić następne zdjęcie.

City(oprócz Teveza): http://www.soccerstarz.co...ers.php?#tabs-6
Bardzo słaby Yaya Toure, bardzo dobra większość pozostałych. Poszli na łatwiznę, kopiując figurkę z MicroStars . Zgadzacie się z tą opinią?

Celtic: http://www.soccerstarz.co...rs.php?#tabs-11
Jestem zadowolony z większości. Trzeba przyznać, że figurki Celtiku nie elektryzują tak, jak kiedyś, drużyna stałą się dużo mniej atrakcyjna dla przeciętnego fana futbolu.

Newcastle: www.soccerstarz.com/inclu...irect.php?tab=9
Szykujmy się na kilka świetnych figurek, kibice "Srok" są zadowoleni z jakości modeli, co mówi samo za siebie. Podobają mi się modele Cisse, Ba, Krul czy Colocciniego.

Szkocja: http://www.soccerstarz.co...ams.php?#tabs-3
Część piłkarzy jest dla mnie anonimowa :D Interesuje mnie Adam i z niego jestem zadowolony. Fletcher z ManUtd też zrobiony bardzo dobrze. Ładnie też McGregor.

Chelsea:

Kibice CFC powinni być zadowoleni. Figurka Oscara - pierwsza klasa już na pierwszy rzut oka. Moses i Azpilicueta na wysokim poziomie. Dobra robota, SoccerStarz!

Manchester Utd:

Johnny Evans. Więcej na razie nie mam. Możemy tylko się domyślać, że Fletcher będzie taki sam jak w koszulce Szkocji, bo te figurki zostaną wydane w tym samym czasie.

Pozostałych jeszcze nie mam. Zakładam, że Oscar w koszulce Brazylii to będzie ten model, co w stroju Chelsea , ale o pozostałych nie wiem nic. Kaka miał być przedstawiony jako piłkarz Realu, ale firma z tego zrezygnowała, więc mogliśmy już znać wygląd tej figurki, a tak - będzie niespodzianka.

Czekam na wasze opinie o pokazanych figurkach.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 18-12-2012, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 17-12-2012, 17:45   

Mam nadzieję,że wśród tych 8 nie podanych nazwisk brazylijczyków będzie Dawid Luiz gdyż wczoraj wybrałem De Gea zamiast Luiza w Chelsea .Zakupiłem również Aggera , Suareza i Szczęsnego.No i czekam na trzecią serię.
_________________

 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 21-12-2012, 23:19   

Straszna lipa, to jest oficjalna lista figurek ? Z arsenalu naprawde ma być tylko Abou Diaby ?
A co z Kieranem Gibbsem, Mertesackerem, Jenkinsonem nie wspominając już o zawodnikach rezerwowych...Liczę na to że zrobią niespodziankę i dojdzie jeszcze kilka figurek. Tym bardziej, że jest to firma angielska i woli zrobić Ryo Miyachiego który jest na wypożyczeniu niż angielskich zawodników... !!
Ostatnio zmieniony przez Gibbson 21-12-2012, 23:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-12-2012, 23:27   

Pocieszę cię, lista nie jest oficjalna i zamknięta. Ja ucieszyłem się kilka dni temu na wiadomość, że do Lucasa i Allena ma dojść jeszcze Sterling; może oprócz Diaby'ego też zrobią kogoś jeszcze? Jest szansa, SoccerStarz bo razie nie jest przykładem zdecydowania, twardych decyzji i konsekwencji.
Tymczasem w ManU zrobili już wszystkich oprócz Howarda Webba i Phila Dowda...
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 22-12-2012, 00:02   

No właśnie...szkoda mocno liczę na pozostałych zawodników, figurka Mertesackera mogłaby wyglądąć imponująco, zwłaszcza, że ta stara za czasów jego gry w Werderze była mocno średnia.Zostały mi jeszcze dwie figurki z 1 serii do kupienia ale na dniach je zamówie. Do tej pory wg mnie najlepiej zrobili Gervinho, Chambo i Cazorle - wyglądają jak żywi. Fajnie wygląda jeszcze Song ale z prostej przyczyny że "african messi" zmienił barwy na te (dla mnie) niewłaściwe nie zasili szeregu mojej "kolekcji":).

Btw

Howarda nie ma, Grubego Phila nie ma a jest Clattenburg :D ?

a tu link taki w temacie :P

http://9gag.com/gag/5720452
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gibbson 22-12-2012, 00:10, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-12-2012, 13:31   

Podobno wszyscy 3 - Dowd, Webb i Clattenburg - mają być w zbliżającym się zestawie ManUtd :lol:
A Mannone byś nie chciał? W ManUtd trochę pograł Lindegaard, więc go już zaplanowali, choć 1. bramkarzem jest De Gea i on już był wydany. Mannone ostatnio też grał, więc może też się uda i zobaczymy go w niedalekiej przyszłości. Tylko pamiętaj, to tylko moje spekulacje itd., a nie plany firmy. Tak samo jak chciałbym zobaczyć Brada Jonesa, który trochę pobronił w tym sezonie w Liverpoolu, ale nikt o tym jeszcze nic nie powiedział.

Mi się wydaje, że powinieneś zbierać wszystko, co w koszulkach Arsenalu, a nie tylko współczesnych zawodników. Kolekcja wyglądałaby naprawdę dobrze. Przemyśl to w wolnym czasie, rzuć okiem na kolekcje Kamila(HugoL3), Adriana(Bubul) czy moją i zobaczysz, że duża ilość zawodników ulubionego klubu robi duże i bardzo dobre wrażenie. Wtedy odpadną ci takie problemy jak z Songiem, tylko patrzysz - piłkarz w koszulce Arsenalu lub związany z Arsenalem = muszę go mieć :)
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 22-12-2012, 13:40   

Powiem Ci, że jestem fanatykiem Arsenalu w dobrym tego słowa znaczeniu...i zbyt często na meczach wyzywałem Cas$hleya Cole, Van Persiego itp żeby mieć ich w kolekcji. Takie pytanie jeszcze czym sie różni czerwona podstawka od zielonej ? Bo mam Artete właśnie na czerwonej.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-12-2012, 13:47   

Zielona podstawka - najbardziej podstawowa. Najłatwiej ją trafić w saszetce. Do tego wszystkie blistry zawierają figurkę właśnie na zielonej podstawce.
Czerwona - do trafienia tylko w saszetkach. Minimalnie rzadsza niż zielona(jeżeli dobrze pamiętam, to ok. 28% wszystkich saszetek to figurki na zielonych, a ok. 22% - na czerwonych). Mimo to, ich ceny z reguł są nieco niższe. Kolekcjonerzy po prostu bardziej cenią zielone, takie podstawowe i ładnie wyglądające. Być może to ze względu na to, że już od czasów Headliners wszystkie figurki były na zielonych podstawkach, więc kolekcjonerom dobrze się kojarzyło.
Jeżeli chodzi o to, jak trudno trafić taki kolor podstawki w saszetce, kolejność(od najłatwiejszej do najtrudniejszej) wynosi: zielona, czerwona, niebieska, biała, srebrna, złota, czarna.
Jeżeli chodzi o ceny w internecie, w sklepach eBay które handlują figurkami, wygląda to tak:
- czerwona, niebieska
- srebrna
- zielona(czasem w tej samej cenie co srebrna, czasem minimalnie droższa)
- złota
- czarna

Mam nadzieję, że pomogłem.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 22-12-2012, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 25-12-2012, 20:09   

Mam jeszcze jedno pytanie czy figurki wychodzą tylko i wyłącznie w jednej pozie tej na oficjalnej stronie SS ?
Pytam bo Giroud jest tam z rozłożonymi łapami a ja go mam w pozycji..."strzelającej" tak to nazwijmy z jedną nogą lekko odsuniętą. Ta pierwsza opcja bardziej przypadła mi do gustu.
Wszystkie pozostałe figurki są w oryginalnych pozach takich jak na stronie.
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-12-2012, 20:31   

Figurki są chyba w różnych pozycjach. Przynajmniej ja mam innego Cahilla niż na stronie, innego Terrego, i pewnie jeszcze sporo innych figurek by się znalazło, ale nie chce mi się przeglądać tego.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-12-2012, 20:40   

Każda figurka wychodzi tylko w 1 pozycji. Firma po prostu w ostatniej chwili zmieniła swoją decyzję, wydała figurkę w innej pozycji niż jest to pokazane na grafikach. W przeszłości zdarzały się już takie przypadki.
Gdyby figurki wychodziły w różnych pozycjach, uzbieranie wszystkiego byłoby wręcz niemożliwe.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-01-2013, 17:27   

Uwaga, są zdjęcia kolejnych figurek SoccerStarz:
QPR - Adel Taarabt, Esteban Granero

Jest też dostępne zdjęcie dawno zapowiadanej figurki prezesa, Tonego Fernandesa


Brazylia - Neymar, Kaka, Oscar


Manchester City - Carlos Tevez


Jak je oceniacie? Moim zdaniem najlepiej wypada Kaka, a kto wam wygląda na najbardziej udaną figurkę?
_________________

 
 
 
bialopole2001 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: listopad 2012
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 199
Skąd: Białopole
Wysłany: 07-01-2013, 17:31   

Moim zdaniem najlepiej wykonana figurka to figurka Tonego Fernandesa.
Czy ktoś wie gdzie można kupić tę figurkę?
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-01-2013, 18:34   

Powinna być dostępna wtedy, kiedy wyjdą figurki Queens Park. Zapewne kupisz ją tylko przez Internet zza granicy, bo w Polsce raczej nikt jej nie będzie sprzedawał. Ja bardzo chętnie kupiłbym figurkę Tonego i jeżeli nie będę cierpiał na niedobór kasy, to dołączę go do swojej kolekcji.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: