Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
SoccerStarz w polskich sklepach!!!
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 15-08-2012, 23:04   SoccerStarz w polskich sklepach!!!

Zaczynamy akcję sprowadzenia figurek do polskich sklepów! Planujemy wysłać co najmniej kilkadziesiąt maili do producenta, żeby spróbował znaleźć polskiego kontrahenta, który będzie sprzedawał SoccerStarz w swoich sklepach. Piszemy na adres: glenn@soccerstarz.com i prosimy o załatwienie sprawy. Jeżeli dostaną 50 maili w kilka dni, to muszą zareagować! Można wysyłać maile z kilku kont i podać informację dalej. Maile wysyłamy oczywiście po angielsku.
Co można podać w mailu?
- imię nieobowiązkowo, ale można podać wiek(żeby wiedzieli, że "target" jest szeroki, od 10 do 40 lat...)
- kilka polskich sieci, które mogłyby być dystrybutorem - Real, Carrefour, Tesco(z nimi mają już dobre układy w Anglii :) ), Ruch, Kolporter, Smyk, Żabka(?) itd. - żeby wiedzieli, z kim się skontaktować.
- jak długo zbieracie, ile macie figurek - żeby dowiedzieli się, że u nas też są porządni kolekcjonerzy.
- że po Euro zainteresowanie takimi gadżetami bardzo wzrosło :)
- że znacie kilka osób, które gdyby tylko mogły, to uzbierałyby wszystko z nowych serii :)
- że wybrane przez nich drużyny cieszą się u nas gigantyczną popularnością.


Nie odpisujcie mi, że niektóre argumenty to koloryzowanie - piszemy w słusznej sprawie!
W przypadku niepowodzenia NIC NIE TRACIMY, a możemy dużo wygrać, więc głowa do góry i piszemy!
Młodsi, nie bójcie się pytać jak nie wiecie jak coś napisać po angielsku :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 04-08-2014, 17:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
REKLAMA

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
  Wysłany: 27-08-2012, 14:13   SoccerStarz w Polsce

Ostatnio zmieniony przez microstars.pl 04-08-2014, 17:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-08-2012, 14:13   SoccerStarz w Polsce

Witam wszystkich Kolekcjonerów!

Od dłuższego czasu prowadzimy rozmowy z firmą Creative Distribution na temat figurek SoccerStarz. Naszym głównym celem jest zbicie ceny, która naszym zdaniem jest zbyt wysoka jak na polskie warunki. Jesteśmy dobrej myśli i jeżeli będziemy oficjalnymi sprzedawcami figurek SoccerStarz cena za jedną figurkę w blistrze będzie niższa niż 20 złotych.

Problem stanowi ilość figurek jaką musielibyśmy zamówić, by móc liczyć na niższe ceny. Dlatego gorąco Was zachęcam do wypełnienia ankiety: https://docs.google.com/a/microstars.pl/spreadsheet/viewform?formkey=dFJSYmMyMlNoWk1McTRaN2VGLW8tN0E6MQ#gid=0

Jest to ankieta dla nas. Ma nas zapoznać z sytuacją jaka panuje wśród Kolekcjonerów. Dlatego prosimy o to, by wypełniać ją szczerze :)

Gdy uda nam się zebrać odpowiednią liczbę podpisów w ankiecie oraz uzyskamy porozumienie z Creative Distribution zostaniemy oficjalnymi sprzedawcami Soccerstarz. Powstanie wtedy nowy sklep. Zupełnie nowe promocje. Itd.

Macie jakieś pytania lub propozycje? Piszczie w tym wątku :)

Pozdrawiam
Wojciech Kania

P.S. - Aktualnie w sklepie MicroStars .pl jest promocja na wszystkie nasze produkty. Bardzo bym chciał, by było to jedynie opróżnienie magazynu i przygotowanie go na nowe figurki :) Z pewnością pieniądze jakie otrzymalibyśmy ze sprzedaży wszystkich figurek znacząco pomogłyby nam w negocjacjach z Creative Distribution.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-08-2012, 23:34   

Zupełnie zaskoczyliście mnie z tym, co się stało. Myślałem, że MicroStars .pl jest już stroną, która tak po prostu sobie istnieje - nie przynosi dużego zysku, raczej już nie przyniesie, ale jeżeli nie generuje strat i jest okazją do utrzymania kontaktu z 2-3 osobami, to niech istnieje dalej. Myślałem, że w magazynie zostało kilka ostatnich serii, z których najciekawsze figurki i tak zostały już wybrane, a na nowych kolekcjonerów czeka to, co nadal było wystawione w sklepie - obiektywnie patrząc, niewiele. Kiedy 2 miesiące temu zamawiałem dwukrotnie figurki z waszej oferty, byłem bliski pewności, że to ostatnie zamówienie. Bo ze strony już kupiłem, co miałem kupić, a kiedy na e-mail dostałem listę ProStars, szybko wyszukałem najbardziej interesujące pozycje - albo były sprzedane, albo sam je kupiłem. Zestaw legend Liverpoolu, którego zakup planowałem od dawna, miał być dla mnie jakimś zwieńczeniem zakupów tutaj, do tego kilka zablistrowanych ProStars - i wystarczy.
Jak zobaczyłem w ofercie te figurki, które właśnie trafiły do sprzedaży, to byłem zaszokowany. Maldini, Agger, Ferdinand, Van Persie na czarnych?!? Gerrard z serii 19, którego szukałem, na złotej podstawce(mam takiego samego, ale z opaską kapitańską, to jest jedyny powód dla którego zależy mi na tej figurce :) )?!? Messi, Iniesta, Alves, Cafu, Maldini, Abiatti, Gattuso, Seedorf, Ferguson, Zidane? Szybko zarezerwowałem prawie wszystko, żeby ktoś mnie nie uprzedził i na tym zamówieniu muszę zostawić stówkę, a obiecałem sobie, że zamówię brakujące SoccerStarz(8-10 figurek, czyli żeby uzupełnić Liverpool i zdobyć Szczęsnego i Cecha w kasku, ewentualnie Torres czy Song) i robię przerwę. Nie dało się. Obok takiej oferty nie mogłem przejść obojętnie.
Teraz zastanawiam się, czy na pewno kupować te figurki gdzieś z końca Azji, jak będą dostępne prawie na miejscu. I może nawet w lepszej cenie. Pewnie kupię coś z 1 serii, ale drugą już chciałbym znaleźć tutaj. Byłbym naprawdę zachwycony.
Kolekcjonerstwo u nas już prawie leży, jest okazja by je podnieść. Pytałem Creative Toys i bezpośrednio SoccerStarz, czy jest szansa na sprowadzenie figurek do polskich sieciowych sklepów. Bez konkretnej odpowiedzi, ale widzę, że takie pytania mogą wam pomóc w negocjacjach z firmą. Jeżeli figurki trafią np. do Tesco albo innych Reali - będzie świetnie i wierzę, że moda na figurki powróci. Jeżeli nie, ale uda się je sprowadzić na stałe na waszą stronę - kolekcjonerstwo figurek pozostanie takim zamkniętym hobby dla pasjonatów - ale dalej będzie trwało. Nie przyjmuję do wiadomości, że może się nie udać. Za dużo dobrego dzisiaj zobaczyłem.

Jeżeli rzeczywiście sprowadzicie te blistry w niższej cenie niż 20 zł - prawdopodobnie załatwianie ich na własną rękę przestanie mi się opłacać. Kibicuję wam. Wierzę, że ponownie zyskanie oficjalnego sprzedawcy w naszym kraju jest możliwe.

Wywiązałem się z obowiązku, zamówiłem kilkadziesiąt figurek i przyłożyłem rękę do opróżnienia magazynu. Niech jesienią zapełni się nowymi figurkami nowych gwiazd futbolu!
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-08-2012, 19:05   

Udało się! Wspólnymi siłami doprowadziliśmy do sprowadzenia figurek do polskich sieci supermarketów Tesco! To nie żart, figurki mają być dostępne już w drugiej połowie września.
Dziękuję wszystkim tym, którzy nie zignorowali mojej prośby o e-maile - jeżeli tacy się znajdą. Dziękuję Wojtkowi z MicroStars .pl za podjęcie negocjacji z Creative Toys - choć na razie nie słychać o sprowadzeniu figurek do jego sklepu, z pewnością był to kolejny impuls dla firmy, że w Polsce jest popyt na figurki i handlowcy chcą je mieć w swojej ofercie. Nadal chciałbym, żeby udało się je sprowadzić również na stronę polskiego sprzedawcy figurek, dawniej nawet oficjalnego przedstawiciela Corinthian!
Sprawdźcie, gdzie macie najbliższe Tesco, trzeba podziękować im, dodając do ich kas kilkadziesiąt złotych od osoby, które wydanie na figurki :)

I co, da się? Tylko nie można biernie się przyglądać temu, co dzieje się obok!
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 08-09-2012, 03:21   

Tesco u mnie na zadupiu nie ma...Najbliższe jest około 30 km ode mnie...Ale ciesze się, że będą...Ale będą to tylko Soccerstarz czy ogólnie rózne będa sprowadzać?
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-09-2012, 19:13   

Tylko SoccerStarz, bo to Creative Toys kontaktowało się z Tesco żeby sprzedawali ich produkt, a nie Tesco samo z siebie postanowiło zaryzykować sprzedawanie figurek. Poza tym tylko SoccerStarz są teraz aktualne, MicroStars i ProStars niestety przedstawiają piłkarzy w ich starych drużynach, starych koszulkach itd. Nie biorę pod uwagę KoDoTo, nie wyobrażam sobie ich w jakimkolwiek europejskim naziemnym sklepie :)
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-10-2012, 11:02   

Witam!

Miło mi poinformować, że udało nam się porozumieć z firmą Creative Toys i już wkrótce SoccerStarz będziecie mogli kupić w naszym sklepie.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy nas wsparli - wypełniając ankietę, albo kupując figurki.

Pozdrawiam
Wojciech Kania
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-10-2012, 19:20   

Brawo! Nareszcie będziemy mieli je pod ręką, nie będę musiał składać zamówień nad Morzem Wschodniochińskim :)
Choć grono kolekcjonerów się zawęża, to ci, którzy pozostali, z czasem mają coraz więcej wygód :)
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 01-11-2012, 09:33   

Witam,

wiadomo coś na temat konkretnej daty ukazania się figurek w sklepie ? Jak będzie z dostępnością kolejnej serii ? Macie już może wykaz figurek które będą w ofercie ?
_________________

 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-11-2012, 20:05   

Witam!

Planujemy ruszyć ze sprzedażą SoccerStarz na początku grudnia. Mamy dużo planów związanych z nowymi figurkami, ale więcej informacji wkrótce.

Pozdrawiam
Wojciech Kania
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-11-2012, 22:33   

Witam

Mam kilka pytań, związanych z figurkami SoccerStarz.

Będziecie mieli figurki z 1 serii i 2 serii angielskiej, czy np. Duńczyków też ?
Będziecie mieli box Chelsea Londyn z okazji wygrania Ligi Mistrzów ?
Ile będą kosztowały figurki ?
Kiedy pojawią się w sprzedaży ?

Pozdrawiam
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-11-2012, 23:14   

Przydałoby się kilka figurek z duńskiej serii, np. Agger, Poulsen(mimo wszystko) albo Olsen... Bo jak będą tylko na eBay to pewnie nigdy się nie zabiorę za to żeby ich kupić :D

PS Nie wiecie czy po zwolnieniu Hughesa z QPR jego figurka nie została "odwołana"? Pytanie do wszystkich, nie tylko do MicroStars .pl.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-12-2012, 19:15   

Choć opóźnienia byly bardzo duże, wreszcie się udało! Nie wiem, czy to skutek naszej akcji, czy może takie były plany już na początku. Tak czy inaczej, efekt jest świetny: figurki już niedługo trafią na MicroStars .pl, a już teraz są dostępne w Tesco w całym kraju! Kupiliście już jakieś? Są u was w mieście?

Ja musiałbym ruszyć się do Gliwic albo do Rudy Śląskiej. Na razie w Tesco kupiłem 5 figurek SoccerStarz, z czego... 3 to John Terry! Tak więc albo Repaint, albo wymiana lub sprzedaż.

Lista sklepów, w których powinny być figurki:
http://www.soccerstarz.co...esco_poland.php
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-12-2012, 19:47   

U mnie w Krakowie mam aż w dwóch miejscach dostępne figurki, na razie kupiłem 11 sztuk. 10 zwykłych paczek i jedną Manchesteru, z czego 7 figurek to był Liverpool ! Do wymiany mam Glena Johnsona i Stevena Gerrarda. Dalej nie wiem, czy będę kupował w sklepach, może cena jest rewelacyjna - 10,99 zł, ale figurki są specjalnie tak pakowane, żeby trafić jak najwięcej powtórek. Za to dużym plusem kupowania w Tesco jest coś takiego:



Ja trafiłem np. na Carraghera na złotej podstawce.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-12-2012, 19:51   

Od razu dodaj, że Evra nie jest twój :)
Ja liczę, że kiedyś wreszcie będę miał więcej szczęścia, a nie ciągle Terry :P
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-12-2012, 13:54   

http://allegro.pl/sklep/1...id=11454464&p=1

Figurki są już na allegro. Niebawem zobaczymy je również w nowej odsłonie internetowego sklepu - pod nowym adresem, podam go jak właściciel uzna, że już jest gotowy :)
Ja muszę tam kupić takie figurki:
Borini
Skrtel
Agger
Torres
Friedel
Podolski

Oczywiście jak dojdzie jeszcze Real , to do listy dopiszę Arbeloę i Alonso. W drugiej kolejności zależy mi na wielu innych figurkach, chętnie kupiłbym Fergusona, Mourinho, Evrę, Koscielnego, Sagnę, Songa, Cecha, Luiza. Może zimą dojdzie do nas Sturridge albo ewentualnie Walcott, to wtedy ich też chętnie kupię, chociaż parę miesięcy później z pewnością zostaną wydani w koszulkach LFC.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-12-2012, 14:21   

Sklep ruszył, trzeba wzbogacić swoją kolekcję :D

_________________

 
 
 
bialopole2001 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: listopad 2012
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 199
Skąd: Białopole
Wysłany: 16-12-2012, 15:01   

Kupię sobie jutro figurki Fergusona, Szczęsnego, Podolskiego, Cecha i Giggsa :D
 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 19-12-2012, 17:40   

Toś Bubul zaszalał konkretnie hehe...
Panowie a te Soccerstarz to są tylko w woreczkach w których się kupuje na ślepo? Nie ma ich w pudełeczkach za 15 zik sztuka( 2,99 funta) ?
Bez sensu takie kupowanie na ślepo , sami już piszecie że macie powtórki...Do bani to jakieś...Chcą nachapać jak najwięcej kasy dziady....Loterie se wymyślili hehe
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
bialopole2001 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: listopad 2012
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 199
Skąd: Białopole
Wysłany: 19-12-2012, 19:25   

Te figurki są i w blistrach i w saszetkach, zależy gdzie kupisz :) [/list]
Ostatnio zmieniony przez bialopole2001 19-12-2012, 19:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: