Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
SoccerStarz w polskich sklepach!!!
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-12-2012, 19:38   

Snajper, to jest tak, że jak kibicujesz tylko jednemu klubowi i resztę masz głęboko gdzieś, to kupisz blistry ze swojej drużyny - czego ci życzę na przyszły rok, bo też chcę zobaczyć figurki Milanu w 2013 :)
Postaw się jednak w innej sytuacji. Jesteś dzieciakiem takim, jakich w Anglii są setki tysięcy. Typowy owoc obecnej ery kibicowania, niestety. 12 lat, mieszkasz gdzieś w jakiejś dużej aglomeracji, rodzice dają ci odpowiednio duże kieszonkowe, więc stać cię na takie zabawki. Nie masz swojego jednego, ukochanego, wymarzonego klubu, zamiast kibicem 1 drużyny jesteś kibicem stacji SKY Sports, która puszcza Premiership, twoimi idolami są jednocześnie Rooney, Balotelli, Suarez , Mata, Bale i jeszcze do tego świeża gwiazdka Michu, bo oni strzelają gole, więc są cool. Chcesz mieć na półce gwiazdy, a nie swoją drużynę. Kupujesz więc w ciemno, bo jakby nie było, prawdopodobnie trafisz którąś ze swoich gwiazd. Jest ryzyko, że trafi ci się Charlie Adam albo Stewart Downing. Ale takich drewniaków w całej serii jest niewielu, a gwiazd pokroju Rooneya i Van Persiego - multum. I wtedy wydajesz 2, a nie 3 funty na jedną figurkę, bo saszetki są tańsze od blistrów, a powtórki wymienisz w szkole ze swoimi rówieśnikami, którzy też fanami Sky, a nie klubu.
Ja w Tesco mam saszetki. Kupiłem 5, ale wcześniej kupiłem już WSZYSTKIE figurki Liverpoolu. Teraz to loteria, próba szczęścia. Liczyłem na 1 z 15 figurek, których jeszcze nie miałem - tym razem szczęście nie sprzyjało, i trafiłem tylko Terrego. Ale za to aż 3 razy :) Mógłbym wyeliminować ryzyko i kupować saszetki ManU, ale nie lubię drużyny, więc to byłoby bez sensu.

W niektórych sklepach są saszetki, w innych blistry. Jedne trafiają głównie do jednego "targetu", drugie do innego. Idealnie byłoby mieć wybór w każdym sklepie, ale teraz przynajmniej mamy ten wybór na allegro, więc jedno uzupełnia się z drugim.
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Wysłany: 19-12-2012, 20:54   

_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 19-12-2012, 20:54   

No no i właśnie o to mi chodziło z tymi dzieciakami co napisałeś....W 2013 SoccerStarz Milanu no fajnie by by było. Ciekawe czy wogóle liga włoska będzie.
Aha czyli w jednym sklepie są saszetki a w innym znów blistra. Ja mieszkam w małym mieście więc na stronie www.soccerstarz.com patrzyłem na liste sklepów i u mnie najbliższy to Rzeszów prawdopodobjie czyli 80 km...Nawet tak z ciekawości bym popatrzył jak to wygląda z bliska, ale taki kawał jechać specjalnie to szkoda...

Wiem widziałem na alegro, że są...
A na ebayu widziałem figurki Realu Madryt , Barcelony to już są czy jak?
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-12-2012, 23:21   

Te z Realu Madryt to Pre-Ordery, teraz możesz zamówić, a na półce postawisz po Nowym Roku, biorąc pod uwagę realia Poczty Polskiej i przerwę świąteczną. Oficjalna data wydania to 20. grudnia, czyli jutro, ale w święta nikt nie będzie się przejmował doręczaniem paczek, a do tego poczta jest zapchana kilka razy bardziej niż zwykle. Podsumowując - figurki na święta to może dobry pomysł marketingowo, dużo osób zamówi sobie lub komuś taki "prezent", ale dla kolekcjonerów z różnych krajów to udręka, bo poczekają na te figurki trochę dłużej.
Barcelona już jest, teraz czekamy jedynie na Villę i Songa, oni mają wyjść na początku przyszłego roku. Większość kolekcjonerów może otrzymać zamówione figurki Barcy już teraz pod 1 warunkiem - że w tym samym zamówieniu nie kupowali nic z Realu, bo inaczej sprzedawcy muszą czekać.
Jak będziesz w Rzeszowie w markecie, w którym są figurki, to rzuć okiem z ciekawości, ale jechanie dłuższego odcinka po to nie miałoby sensu, zwłaszcza że Milanistów na razie nie ma.

Tak na marginesie, kto zauważył różnicę w opakowaniu figurek w Anglii i w Europie?
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 19-12-2012, 23:34   

No właśnie jakbym był przy okazji można zerknąć, ale specjalnie jechać nie ma kompletnie sensu...
Uroki mieszkania na prowincji niestety. No ja wiem, że Milanistów jeszcze nie ma.
Ale może kiedyś będą...Z tych co są nie powiem jest pare sztuk co bym chciał na półeczce.
Hmm a jak myślicie z czasem te figurki co są teraz spadną z ceny? Mi się aż tak nie śpieszy z kupnem więc się tak głośno zastanawiam...
Wyjątkiem byłby Milan , bo ich już bym miał kupionych hehe:)
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-12-2012, 23:52   

W sklepach na pewno nie stanieją. Można ryzykować aż na "wtórnym" rynku będą tańsze, np. aż będzie wysyp aukcji na eBay po 1 funta. Czasem ta taktyka się sprawdza. Niestety, do teraz żałuję, że zastosowałem ją w przypadku niektórych świetnych ProStars, jak Kuyt, Crouch, Torres, Mascherano itd.
Niestety, na razie nie tylko nie masz Milanu. W 1 serii nie było nawet żadnych piłkarzy w przeszłości związanych z Rosso-Neri. Nie masz więc motywacji takiej, jak kibice klubów z Premiership, a tacy tu są w większości - ja i Jcob Liverpool , Bubul i Piotrek Chelsea , Nicolaus i Gibbson Arsenal . Możesz więc zaryzykować, bo w ostateczności i tak niewiele masz do stracenia.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 24-12-2012, 12:49   

U mnie w Tesco są figurki w blisterkach po 12,99 zl. Tyle , że jest około 10 Szczęsnych,5 Nanich, 1 Mata i z 7 Rooneyów no i jakieś sztuki piłkarzy Arsenalu i Chelsea z młodego pokolenia.Więc odpuszczam kupowanie w techo i czekam na figurki Citi ,Realu i Brazylii na allegro , bo zanim beda u minie w sklepie to nastanie lato .
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 24-12-2012, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-12-2012, 13:24   

Te figurki dopiero niedawno pojawiły się w tym twoim sklepie, czy wcześniej też były ? Ja byłem tylko w 1 Tesco w Krakowie i były same saszetki, ale na liście jest jeszcze drugi sklep w moim mieście, może tam znajdę.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 24-12-2012, 13:53   

Od września sprawdzałem i nie było.Dziś byłem kupić prezent dla kuzyna - patrze cały pasek blistrów wisi :) mam fotkę na tel. później zedytuję i wrzucę.Myślę , że musiały się u mnie pojawić w tym tygodniu.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-12-2012, 14:49   

Wrzuć fotkę, chętnie zobaczymy :) Jak się okaże, że jest ktoś ciekawy, to jeszcze pogadamy.
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 24-12-2012, 15:07   

W tesco w gdyni wisi sam Terry, Nani i Vidic w blistrach po 17.99.
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-01-2013, 12:16   

A w Tesco w Krakowie, jak ostatnio widziałem- był zaledwie 3 blistry : Gerrard, Reina i Gigss po 17.49 zł . Do tego zostało tylko kilka saszetek, w których byli Sturridge i Gigss.

Nie wiecie, czy 2 seria będzie w Polskich sklepach Tesco ? Czy trafią tam np. figurki Realu Madryt ?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-01-2013, 17:15   

Na razie saszetek nie ma nawet w angielskich sklepach, więc spokojnie. Jeżeli będzie, to zapewne na wiosnę. Wygląda na to, że trzeba znów wysyłać maile z prośbami o S2, tym razem do Creative Toys i do Tesco :evil:
Muszę też zobaczyć, czy w najbliższym Tesco coś jeszcze zostało.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-10-2013, 20:43   

Mam ogromną prośbę do wszystkich użytkowników forum. Moglibyście napisać maila do SoccerStarz z prośbą o sprowadzenie ponownie figurek do Tesco u nas? Można też popisać na Facebooku. Byłoby świetnie, gdyby nowa seria doszła do naszych sklepów.
E-maile możecie kierować na adresy:
Kod:
info@soccerstarz.com
hugh@creativetoyscompany.com


Jeżeli ktoś ma problem ze skonstruowaniem wiadomości po angielsku, to oczywiście forumowicze służą pomocą! Mogę napisać taki "szablon", byleby jak najwięcej osób go wysłało do SoccerStarz.

No i pamiętajcie, że sprowadzenie 1. serii do Tesco wiązało się z czymś jeszcze - pojawił się konkurs, gdzie do wygrania było 50 figurek! Poprzednio udało mi się zdobyć główną nagrodę, ale kto wie - może tym razem to będzie ktoś z was? Nie zaszkodzi spróbować i zacząć od wysłania do nich tej jednej prośby o sprzedawanie figurek w Polsce :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 01-11-2013, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 01-11-2013, 14:32   

Konkretnie wszyscy wysyłamy ile się da wkońcu wyjdzie nam to na rękę ! :D
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-03-2014, 17:11   

Nie ma większych szans na to, żeby figurki wróciły do Tesco. Co sądzicie o tym, żeby w takim razie uderzyć z drugiej strony? Trzeba byłoby powysyłać maile z prośbami do... polskich sieci sklepów z zabawkami :) W Zabrzu działa hurtownia zabawek "Elf" z siecią sprzedaży w moim mieście i okolicach, dlatego byłoby mi na rękę, gdyby to oni się zabrali za sprzedaż SoccerStarz, ale w gruncie rzeczy - obojętnie kto je będzie sprzedawał, ważne żeby były!
To jak, wracamy do pomysłu wspólnego wysyłania maili?
_________________

 
 
 
PatrychoO
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: FC Barcelona
Zbierasz od: roku
Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 71
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 13-03-2014, 18:39   

U mnie w TESCO jest pełno Soccerstarz w blistrach, a teraz doszło więcej saszetek.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-03-2014, 19:59   

Ale jakie saszetki doszły? Z pierwszej serii czy nowe? Ja nie słyszałem nic o nowych SoccerStarz w polskich sklepach.
_________________

 
 
 
PatrychoO
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: FC Barcelona
Zbierasz od: roku
Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 71
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 14-03-2014, 10:41   

Nie chodzi o nowe saszetki, tylko że dołożyli tych co były zawsze.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-03-2014, 13:52   

No właśnie. A mi chodzi o sprzedaż NOWYCH figurek. Nie potrzebuję figurek z 1. serii - mam prawie wszystkie z nich(oprócz Rooneya, Wilshera i Essiena - chętnie się powymieniam!), a do tego dużo figurek w tej serii to już zupełnie nieaktualni piłkarze. Dla przykładu: Downing, Carroll, Reina, Adam, Carragher - oni wszyscy już nie grają w Liverpoolu, a Johnson powinien być pierwszy do skreślenia latem. Zostają 3 aktualne figurki z 8, a dodatkowo jeszcze jedna(lub dwie? Jak Real sypnie kasą za Suareza, to kto wie...) może się niedługo "zdeaktualizować"...
Tymczasem w nowych "Tournament Edition" będzie mnóstwo nowych modeli. Wszyscy będą aktualni, bo nikt nie zmienia reprezentacji. Jak jakaś figurka nie będzie tym nowym modelem, to i tak nigdy wcześniej nie była wydana w tych barwach. Do tego saszetki konkretnych reprezentacji, żeby ci, którym zależy na 1 drużynie, mogli uniknąć rozczarowania. Trzeba przyznać - idą w dobrą stronę, ta seria zapowiada się o niebo lepiej niż 2014... A i tak saszetki 2014 byłyby dużo milej widziane niż 2012 :)
_________________

 
 
 
PatrychoO
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: FC Barcelona
Zbierasz od: roku
Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 71
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 14-03-2014, 18:15   

Wiem wiem, mi też przeszkadza Sturridge w Chelsea , a Wilshera mam na wymianę, pasuje Ci zielona podstawka?
Jakiś czas temu pisałem do nich. Można by napisać jakiś list zbiorowy, czy coś. Też chciałbym nową serię.

Planujesz może zbiorowe zamówienie Soccerstarz z mundialu po ukazaniu?
Ostatnio zmieniony przez PatrychoO 14-03-2014, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: