Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Chelsea 2011/2012
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-09-2012, 23:33   Chelsea 2011/2012

Doszły do mnie informacje, tym razem bardziej oficjalne, że firma szykuje zestaw figurek Chelsea w koszulkach z sezonu 11/12 - z okazji wygrania Ligi Mistrzów przez klub z Londynu. W zestawie znajdą się:
Cech home
Cole home
Terry home
Essien Home
Lampard Home
Mata Home
Torres Home
Sturridge Home
Drogba Home
Ramiers 3rd kit
Cahill Home
Bertrand Home
Ferreira Home
Turnbull Home
Romeu Home
Luiz Home
Mikel Home
Bosingwa Home
Malouda Home
Kalou Home
Ivanovic 3rd kit
Meireles 3rd kit

23 piłkarzy. Uzupełnieniem zestawu będzie Roberto Di Matteo jako manager The Blues! Nie wiem jeszcze, jaka będzie cena ani jak będzie wyglądał zestaw, ciężko mi powiedzieć coś o dacie wydania(mogę nieśmiało i małymi literami napisać, żebyście spodziewali się figurek zimą, na przełomie roku). Więcej dowiemy się z czasem.
Co myślicie o takim pomyśle? Dla mnie Meireles do kupienia, reszta już co najwyżej z łatką "nieobowiązkowo". Dla kibiców CFC takie figurki na pewno będą jednak atrakcją!
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 14-12-2012, 20:56   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-12-2012, 20:56   

Zestaw wyszedł w zeszłym miesiącu. Wyprodukowano 5,000 zestawów, wszystkie zawierają figurki tylko na niebieskich podstawkach, co bardzo dobrze komponuje się z wyglądem pudełka. 4 piłkarzy, których nie było w kadrze na finał, jest ubranych w wyjazdowe, białe komplety z żółtymi i granatowymi elementami. Pozostali są ubrani w te koszulki, które Chelsea nosiła w finale LM w Monachium .
Na koniec gorsza wiadomość. Cena: 90 funtów. 450 złotych. Całkiem ładnie, biorąc pod uwagę chociażby ceny dużych boxów ProStars.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-02-2013, 12:15   

Jak zwykle, "nie chciałbym rozsiewać plotek, ale..." :)
Mają już licencję Swansea. Coraz głośniej mówi się, że podobny zestaw wyjdzie, jeżeli Swansea wygra finał Pucharu Ligi. Co o tym sądzicie? Fani kupią figurki "łabędzi"?
Jak dla mnie, popularne będą figurki Vorma, Michu, może Williamsa, Dyera, Guzmana. W Swansea nie ma gwiazd, więc zestaw nie okaże się dużym sukcesem, tym bardziej, że kilka figurek mają wydać w najbliższym czasie w normalnych seriach.
Kto z was chciałby którąś z figurek Swansea, gdyby taki zestaw rzeczywiście się ukazał?
_________________

 
 
 
bialopole2001 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: listopad 2012
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 199
Skąd: Białopole
Wysłany: 23-02-2013, 15:26   

Ja jak wyjdą te figurki Swansea, to chętnie kupię figurkę Michu.
Ostatnio zmieniony przez bialopole2001 23-02-2013, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-02-2013, 00:01   

Zestaw Chelsea wyszedł już kilka miesięcy temu, jednak wciąż jest na językach. Niedawno "wypłynęły" blistry z figurkami na niebieskich podstawkach - Ferreira i Romeu, później też Lampard. Wypuszczenie Ferreiry na niebieskiej podstawce w starej koszulce było szczególnie dziwne, bo niebawem miała wyjść jego figurka w nowym stroju.
Tak jak wszyscy inni, myślałem, że to pomyłka SoccerStarz. Dzisiaj firma wreszcie rozwiała wątpliwości - wydali figurki na niebieskich podstawkach w blistrach dodatkowo, a nie zamiast zielonych podstawek. Co więcej, ogłosili, że w sprzedaży są lub będą następujący blistry z figurkami z zestawu 11-12(nie więcej niż 750 sztuk każdy):
Paulo Ferreira
Frank Lampard
David Luiz
Fernando Torres
Gary Cahill
Obi Mikel
Oriol Romeu
Ross Turnbull
Ryan Bertrand

No i teraz zaczynam się zastanawiać... To co, do cholery, stało się z resztą? Czemu jakiś Bertrand, Romeu albo Turnbull, o których nie mam pojęcia, jak grają, są przed Di Matteo, Drogbą, Meirelesem(no dobra, to jeszcze jest do zrozumienia), Terrym, Cechem, Matą, Colem?
Potem wpada do głowy logiczna odpowiedź - Cech, Terry, Mata itd. byli w normalnych seriach, a nie będą wydawali tych, których już w CFC nie ma. Ale w takim razie co tu robią Luiz, Torres, Romeu? Obecność Lamparda od razu rozumiem i usprawiedliwiam.
Podobno wydali te blistry ze względu na prośby fanów. Kibice Chelsea proszą o Torresa i Bertranda i ich dostają, ale nie udaje im się wyprosić Drogby, Terrego i Cecha? Znów coś nie gra.
Decyzja Creative Toys wydaje mi się nielogiczna, a tłumaczenie nie rozjaśnia sytuacji.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: