Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsza figurka
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-02-2013, 22:29   Najlepsza figurka

Która figurka SoccerStarz najbardziej przypadła wam do gustu i dlaczego? Dla wielu forumowiczów szczególną figurkę był oczywiście Wojtek Szczęsny, jednak oprócz niego, chciałbym wyróżnić 3 bardzo dobre figurki:


Wszystkie 3 bardzo mi się spodobały i raczej nie wyobrażam sobie, żeby oddać je w inne ręce ;) Jedyna opcja, która wchodziłaby w grę - z Mourinho zrobić innego managera, na jego sprzedaży zarobić na figurkę Mou i kilku innych Madridistów :mrgreen:
Podoba mi się efektowna fryzura Songa, z kolei 2 pozostałe figurki po prostu świetnie oddają Casillasa i Mourinho. Zgadzacie się ze mną? Macie jakichś innych "faworytów"?
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Wysłany: 05-02-2013, 17:28   

_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 05-02-2013, 17:28   

Jak dla mnie to oczywiście fajnie jest zrobiony Song, szkoda tylko że już koszulka nieaktualna - ale model rzeczywiście imponujący. Jeśli chodzi o moją ulubioną figurke od Soccerstarz - to zdecydowanie Cazorla, Chamberlain, Gervinho (naprawde fantastyczny model). Mocno trzymam kciuki żeby kolejne serie były również w strojach away które w tym sezonie przypadły mi do gustu ;) .
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-02-2013, 18:16   

Songa wydali też w koszulce Barcelony, więc jest też aktualna wersja :P
W 100% zgadzam się ws. wyjazdowych koszulek. Po 1 piłkarzu z każdej drużyny na serię, to byłoby świetnie. Żeby ten wybrany piłkarz był w obu wersjach - domowej i wyjazdowej. Albo mogliby to rozegrać inaczej - z każdego klubu w wyjazdowej koszulce wydaliby kapitana, wicekapitana i najlepszego strzelca. Jeżeli Ten strzelec jest kapitanem lub v-ce, to zrobiliby oprócz nich jakąś gwiazdę drużyny, żeby też były 3 figurki.
Modele Cazorli i Gervinho też bardzo mi się spodobały, mam jednak zastrzeżenia do figurki Oxlade-Chamberlaina. Coraz bardziej do mnie trafia za to figurka innego "Kanoniera" - Jacka Wilshere'a. Świetnie odwzorowuje piłkarza, swoją drogą lubię gościa za "waleczny" charakter ;)
_________________

 
 
 
kubaBogatynia12 
Czerwona Podstawka
Kuba12

Ulubiona drużyna: fc barcelona
Zbierasz od: 2012
Wiek: 24
Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 58
Skąd: Bogatynia
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 20-05-2013, 16:09   

Mi osobiście podoba się song , ale przebija go i tak cisse z qpr , również fantastycznie wyszedł neymar , na figurce która w wakacje wyjdzie. No i jeszcze swietna figurka davida luiza.
_________________
http://t1.gstatic.com/ima...E9fNc0YNkLz0pgw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: