Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Plany na 2014..
Autor Wiadomość
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-01-2014, 11:10   Plany na 2014..

Plany na 2013 zostały wykonane..częściowo.2013 rok to była prawdziwa 'ewolucja' w mojej kolekcji ponieważ wszystko co posiadam aktualnie uzbierałem od sierpnia.

Plany na 2014:
Dobić do 200 figurek bez powtórek,na chwilę obecną mam ok.100 figurek
20 nowych figurek Arsenalu
Kupić brakującą figurkę Szczęsnego

Jak to wygląda u was?
 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 186
Wysłany: 06-01-2014, 12:58   

 
 
 
skuska 
Administrator


Ulubiona drużyna: Manchester United
Zbierasz od: Styczeń 2013
Wiek: 30
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 186
Skąd: toruń
Wysłany: 06-01-2014, 12:58   

Moje plany na rok 2014
-minimum 1 master model
-kupno Iwana oraz parę innych figurek polaków(obecnie mam 10)
-minumum 150 figurek Manchester United(obecnie mam 109)
-uzbieranie wszystkich soccerstarz Manchester United(obecnie mam 19)
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-01-2014, 14:01   

Moje plany na rok 2014:

-> dostać Bońka w stroju domowym i reprezentacji na platynach w blistrach ( już za nich zapłaciłem, teraz tylko muszą przyjść :D )
-> Kubić Kubę Błaszczykowskiego na: białej, srebrnej, złotej i czarnej podstawce
-> Kupić Dudka z angielskiej serii na zielonej podstawce
-> Kupić Dudka z polskiej serii na srebrnej i czarnej podstawce
-> Kupić Boruca z 14 serii na srebrnej i czarnej podstawce
-> Kupić Boruca z 17 serii na srebrnej i czarnej podstawce
-> Kupić Dudka z MicroStars Exclusive na niebieskiej podstawce
-> 100 nowych figurek Wisły Kraków
-> 20 nowych figurek reprezentacji Polski
-> Kupić Lewandowskiego Kodoto w stroju Bayernu
-> Jeśli nowy Szczęsny wyjdzie w saszetkach: zdobyć wszystkie podstawki oprócz zielonej
-> Jerzy Dudek Prostars (2002) w zwykłym blistrze i na platynie
->Jerzy Dudek prostars (2005) na platynie
-> Kupić minimum 1 Master Model
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-01-2014, 17:43   

Jak wam tak bardzo zależy na tych Master Modelach(co jest dla mnie troszkę dziwne, patrząc na nowych kolekcjonerów albo tych, którzy mają niewiele figurek i regularnie chcą je wyprzedawać), to mogę odsprzedać Terrego lub Recobę ze swojej kolekcji :)

Ja chcę:
- kupić brakujący zestaw Liverpoolu z 2005, o ile uda się co nieco zarobić w wakacje :)
- skompletować wszystkie MicroStars Liverpoolu i postaram się być w miarę na bieżąco z SoccerStarz,
- zrobić nową serię repaintów na wzór zeszłorocznej "World Greats 2013", tam powinno być minimum 25 figurek,
- przy okazji zrobić trochę reprezentantów Polski, pewnie wielu z nich i tak nie trafi ostatecznie na moje półki :)
- dostawić kilka "Anulowanych" Master Modeli do gablotki z najcenniejszymi figurkami(już nawet mam kilka na oku),
- kupić wszystkie MicroStars piłkarzy, którzy kiedykolwiek grali w barwach Liverpoolu - chodzi o ich figurki w koszulkach reprezentacji i innych klubów,
- ProStars? Tradycyjnie, coś tam przy okazji kupię... Nie wiem, dlaczego wyrobił mi się do nich taki dziwny stosunek.

Cele w rodzaju "dojdę do ... figurek" sobie daruję, nie bawi mnie to już. Może będzie 1700, może 2000 jeżeli coś wielkiego się wydarzy, ale nie chce mi się kupować jakichś przeciętniaków z Aston Villi, Newcastle, Celticu, Rangers, Wimbledonu itd., żeby tylko dopchnąć się do jakiejś okrągłej liczby.
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 06-01-2014, 20:14   

hmmm może też opowiem o swoich:

1. Wszystkie soccerstarz związane z Realem
2. Wszystkie Kodoto związane z Realem
3. Chciałbym jeszcze jakąś ciekawą Prostars XL powiązaną z Królewskimi, mam Puskasa i jestem zachwycony.
4. Reszta to dodatki ;]
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-11-2014, 21:51   

Cytat:
- kupić brakujący zestaw Liverpoolu z 2005, o ile uda się co nieco zarobić w wakacje :)
- skompletować wszystkie MicroStars Liverpoolu i postaram się być w miarę na bieżąco z SoccerStarz,
- zrobić nową serię repaintów na wzór zeszłorocznej "World Greats 2013", tam powinno być minimum 25 figurek,
- przy okazji zrobić trochę reprezentantów Polski, pewnie wielu z nich i tak nie trafi ostatecznie na moje półki :)
- dostawić kilka "Anulowanych" Master Modeli do gablotki z najcenniejszymi figurkami(już nawet mam kilka na oku),
- kupić wszystkie MicroStars piłkarzy, którzy kiedykolwiek grali w barwach Liverpoolu - chodzi o ich figurki w koszulkach reprezentacji i innych klubów,
- ProStars? Tradycyjnie, coś tam przy okazji kupię... Nie wiem, dlaczego wyrobił mi się do nich taki dziwny stosunek.


- zestawu nie kupiłem, ale coraz częściej myślę o tym, zeby olać wszystkie inne zakupy związane z figurkami i oszczędzić na te 16 figurek,
- MicroStars są wszystkie, SoccerStarz skompletowałem wszystkie z 12/13, wszystkie z 13/14 oprócz Gerrarda i Toure(Gerrard już idzie) i zamówiłem nowe modele z 14/15,
- World Greats 2014 na Maciex Corinthian to galeria z prawie 100 zdjęciami :)
- Polacy też się zdarzyli - Wasilewski, Lewandowski, Mierzejewski, Fabiański czy Szczęsny w tym roku,
- Oczywiście, że kolekcja Master Modeli się powiększyła, może zrobię jakieś zdjęcia tych figurek w najbliższym czasie,
- brakuje jeszcze tylko kilku figurek, niekoniecznie bardzo cennych, a zdążyłem już nabyć kilku kozaków jak np. Aquilani z Juventusu i Friedel z Blackburn na złotych, rzadko spotykane sztuki,
- kupiłem kilka sztuk, może takie "mniejsze kilkanaście"; poluję ciągle na niektóre ProStars, które są często dostępne, ale nie mam ochoty płacić np. 70 zł lub więcej. Zdarzały mi się droższe figurki, ale nie za każdego się tyle daje.

Przez półtora miesiąca ściągnę do siebie jeszcze kilka brakujących figurek z listy do kupienia, ale nic znaczącego się raczej nie zmieni...
Dodatkowych celów do końca roku nie ma co stawiać, szczerze mówiąc ostatnio jakby przechodzi mi ta pasja, mam na to wszystko dużo mniej czasu itd. Dlatego myślę nad tym, żeby na następny rok cel był jasno określony - tylko gracze Liverpoolu, innych nie kupować... Może wreszcie skompletowałbym kolekcję, a nie trzymał w pudłach kilkaset figurek, bo za bardzo rozrosła mi się kolekcja Bolków i Lolków z przeciętnych klubów Premier League.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-01-2015, 01:27   

Cytat:
Moje plany na rok 2014:

-> dostać Bońka w stroju domowym i reprezentacji na platynach w blistrach ( już za nich zapłaciłem, teraz tylko muszą przyjść :D )
-> Kubić Kubę Błaszczykowskiego na: białej, srebrnej, złotej i czarnej podstawce
-> Kupić Dudka z angielskiej serii na zielonej podstawce
-> Kupić Dudka z polskiej serii na srebrnej i czarnej podstawce
-> Kupić Boruca z 14 serii na srebrnej i czarnej podstawce
-> Kupić Boruca z 17 serii na srebrnej i czarnej podstawce
-> Kupić Dudka z MicroStars Exclusive na niebieskiej podstawce
-> 100 nowych figurek Wisły Kraków
-> 20 nowych figurek reprezentacji Polski
-> Kupić Lewandowskiego Kodoto w stroju Bayernu
-> Jeśli nowy Szczęsny wyjdzie w saszetkach: zdobyć wszystkie podstawki oprócz zielonej
-> Jerzy Dudek Prostars (2002) w zwykłym blistrze i na platynie
->Jerzy Dudek prostars (2005) na platynie
-> Kupić minimum 1 Master Model


Czas podsumować plany :)

-> Bońków mam wszystkich, jakich można mieć, w każdym możliwym opakowaniu :)
-> Kubę Błaszczykowskiego kupiłem na białej, srebrnej i złotej podstawce. Czarna nie pojawiła się nigdzie w sprzedaży przez cały 2014 rok.
-> Dudek z angielskiej serii na zielonej kupiony
-> Dudek z polskiej serii na srebrnej i czarnej kupieni
-> Nie udało mi się znaleźć Boruca z 14 serii ani na srebrnej, ani na czarnej podstawce.
-> Maciek pomógł mi znaleźć Boruca z 17 serii na srebrnej podstawce (jeszcze leży u niego :P ), na czarnej wciąż będę szukał.
-> Dudek z MicroStars Exclusive na niebieskiej podstawce nie został kupiony, ale jest na ebayu (kupienie go więc będzie tylko kwestią czasu )
-> 100 nowych figurek Wisły Kraków ( w 2014 roku dostałem od Maćka 88 nowych figurek Wisły, cel prawie został wykonany :D )
-> 20 nowych figurek Reprezentacji Polski (tutaj 18 figurek- zadanie prawie wykonane )
-> Lewandowski Kodoto w stroju Bayernu kupiony
-> Szczęsny SoccerStarz zdobyty na każdym kolorze podstawki
-> Dudek prostars 2002 na platynie zakupiony :) W zwykłym blistrze pojawiał się na ebyu, ale jakoś nie miałem chęci go kupować.
-> Te większe marzenia, takie jak Dudek 2005 Prostars na platynie czy Master Model nie zostały zrealizowane.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-01-2015, 01:49   

U mnie wygląda to tak:
- co zarobiłem w wakacje, to przewaliłem na różne inne rzeczy, a zestawu Champions League z 2005 roku dalej nie kupiłem... W tej chwili już bardziej się do tego zabieram, zaczynam kalkulować gdzie, kiedy i za ile go kupię ;)
- mam wszystkie MicroStars , a z poprzednich 2 sezonów SoccerStarz brakuje mi tylko 1 figurki Kolo Toure + większość z pierwszego sezonu mam w 2 egzemplarzach - w blistrze i na złotej podstawce luzem,
- album "World Greats 2014" na Maciex Corinthian to grubo ponad 100 figurek i mogę śmiało powiedzieć, że są o wiele lepsze od tych z 2013, to chyba najlepiej wykonane założenie :)
- jeżeli chodzi o reprezentantów Polski, to Adrian już o tym opowiedział, dużo Polaków wyprodukowałem ;)
- Master Modele - perełki w kolekcji. W tym roku pojawiło się bardzo dużo tych perełek. Carra, Boruc, Fowler, Hyypia, Redknapp, McAllister, Ibrahimovic - te się różnią od wydanych figurek, a przecież w moje ręce trafiło też wiele wydanych Master Modeli...
- nie mam wszystkich MicroStars graczy Liverpoolu, ale wydanych w innych barwach(reprezentacje, poprzednie/następne kluby), ale i tak jest całkiem dobrze, bo znalazłem niektóre rzadko spotykane figurki, wśród nich trochę na złotych podstawkach.
- aktualizuję sobie listę brakujących ProStars i jest na niej niezmiennie kilka stałych pozycji, ale i tak ta lista powolutku się skraca. Podobnie jak z MicroStars , poprawia się też sytuacja z figurkami byłych graczy Liverpoolu w innych barwach.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: